Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Moyra körömlakkok milyen...

A Moyra körömlakkok milyen minőségűek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tetszik néhány színe és ha jó minõség akkor beszerzek egy párat. :)

2013. febr. 24. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
egész jó ,sok szinből lehet választani ,csak 2 réteget kenek fel és jol fed, viszont hamar besűrüsödik és buborékos
2013. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerezz be nyugodtan,szépen fednek,kb annyira tartós mint egy essence vagy catrice lakk.

Azt viszont észrevettem hogy a csillámos moyrák hamar kopnak mint a simák,amik sokkal tovább bírják körmön.

2013. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem jobb mint egy essence,sokkal jobb. nekem átlátszó van,de napfényben rózsaszínes, én imádom:)
2013. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy durranás. Nekem hamar lekopik, a csillámost viszont szinte csak a körmömmel együtt lehetett leszedni, nagyon roncsolta a körmöm, ki is dobtam. Van egy halvány rózsaszínnek tűnő, amit ha 4 rétegeben kenek fel, akkor is átlátszónak tűnik...
2013. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nem halvány árnyalatokat szeretnék, hanem sötétebbeket!

Úgyhogy remélem jól fog fedni és meg is rendelek 3-4 darabot próbakébben!

350ft-os darabáron megéri! :)

2013. febr. 24. 14:05
 6/10 sztrecskó ***** válasza:
én nagyon szeretem
2013. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy jó fedő- és alaplakkot. Így a legtöbb bírja sokáig. :)
2013. febr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó és még olcsó is :) igen lehet hogy 2 rétegben kell rá kenni attól még jóaz :)
2013. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be a moyra,d.u rákenem a körmömre, szépen megszárad,reggelre már a fele nincs a körmeimen.én azóta sem veszek 1-et sem.nekem jobb a kallos high gloss,az tényleg fentmarad napokig.És árban ugyanaz,sőt jobban is fed.
2013. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem nem vált be. Hamar lepattogzott és nagyon irritálta a körömágyam.
2013. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!