Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vélemények erről a babakocsiról?

Vélemények erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
Fiús/lányos/unisex? :)
2015. júl. 15. 18:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Találtam képet a színről, ilyen:

[link]


Nem gondolom, hogy öreges meg ronda...nekem meg pl. ezen a ma divatos neon színek undorítóak, meg a legtöbb babakocsinak borzasztó formája, kinézete van, de ízlések és pofonok... :)


Egyébként lány lesz a baba, de a szín miatt szerintem akár lehetne uniszex is. Szerintem nem gáz egy fiút se beletenni egy ilyen babakocsiba, nem pink színű vagy ilyesmi, véleményem szerint ez egy elegáns minta rajta.

2015. júl. 24. 22:52
 12/14 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Nézd, ízlések és pofonok, Ti fogjátok használni. Nekem továbbra sem tetszik, mert a virágminta számomra nagyis bútorszövet hatást kelt, továbbá a kiegészítőkért sem vagyok oda.

Azért e között, illetve az általad említett neonos színű kocsik között még rengeteg variáció létezik.

2015. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
most írtad hogy virágos akkor szerinted fiú-é? nem? akkor szerinted kinek való ez? édes istenem...........
2015. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem inkább instabilnak tűnik. Közel vannak a kereket kicsi a távolság a kerekek között. Nálam ez fontos szempont.Amúgy nem rossz, olyan se nem jó, se nem rossz.
2016. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!