Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » JPMBB (Zsömbi), Liliputi,...

JPMBB (Zsömbi), Liliputi, vagy Ergo Baby Wrap kendő? Melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, ami újszülöttkortól jó, minél tovább, később pedig mei tai-ra cserélnénk.


Megkötésüket tekintve ugyanolyan/hasonló ez a három kendő?



2015. júl. 20. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek szerintem inkàbb rugalmas vagy karikàs kendő, ezek tudjàk megfelelően tartani. Mire ezeket "kinővi" màr vàlthattok csatosra vagy mei-taira.
2015. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jaaa bocs, làtom hogy ìrtad, hogy kendő:)
2015. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ezeknek mindnek az újszülöttkortól használható kendőire gondoltam, nem a csatos hordozókra. Az Ergo Baby Wrap, az Ergo Baby újszülöttkortól használható kendője, ami nekem nagyon hasonlónak tűnik, mint a JPMBB, a Liliputinak is a rugalmas kendőjére gondoltam.


Illetve ami még felmerült benne, az az emeibaby, annak is a kisebb, újszülöttkortól használható változata.

2015. júl. 20. 13:44
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen:)
2015. júl. 20. 13:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem Zsömbim volt, jó sokáig lehet használni, elöl és hátul is.
2015. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ÉN nem vettem rugalmast, nekem is az volt a szempont, hogy sokáig tudjam használni, a rugalmast meg ugye csak 6-7 kilóig lehet. Ha akkor még nem tud ülni, akkor még nem az igazi a meitai. Úgyhogy én szövött kendőt vettem, az addig jó, amíg elbírom, és azt ehet a legsokoldalúbban használni. Ha használtat vesz az ember, akkor pihe-puha és könnyű vele kötni.


Amúgy a három felsorolt szinte ugyanolyan, minőségben nagyjából ebben a sorrendben jönnek egymás után, csak a zsömbit kicsit nagyobb súllyal is ajánlják.

2015. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez mindhárom rugalmas kendő. Ezeket csak előre köthetjük, maximum 7 kg-ig tudjuk használni. Nekem tündérputtonyom van, nekik a rugalmas kendőjüket be lehet cserélni később.
2015. júl. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Julie S ***** válasza:
A Liliputi rugalmas nekunk mar 5-6 kg-nal kenyelmetlen volt.
2015. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Átnéztük a lehetőségeket a férjemmel, és bejött a képbe elég egyértelműen az emeibaby, ez mindkettőnknek tetszik, és a legelején még kézben akarjuk vinni, és csak a boltig magunkra rakni. Még elmegyünk majd kipróbálni, meg megnézni másmilyeneket is, de ez mindkettőnknek tetszik, és nagyon jó véleményeket olvastam róla.

2015. júl. 21. 10:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Az Emeibaby, azt inkább később kellene, ha már totyog.
2015. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!