Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lujzus folklór pamutvászon...

Lujzus folklór pamutvászon karikás kendő zsákárd szövéssel alkalmas nagyobb baba (9-10kg 1 éves ) hordozásához?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett de nem értek hozzá hogy jó vagy inkább kisbabás kendő. Ismeri valaki?
2015. júl. 10. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmas bizony! :) Ennek a kendőnek csak az szab határt, hogy Te meddig bírod. Egyrészt a báad súlyát, a féloldalas terhelést és azt mondják, hogy a pamut kendő vághat, de ez nem törvényszerű. Nekem csak pamut kendőim vannak, zsákárd is és sávoly szövésű is van, de egyik sem vág egyelőre, pedig a lányom már 9 kiló körül mozog, a 7 hónapjához. És most vettem egy Lujzust is, alig várom, hogy kézbe vegyem!

Szóval, ha szövés miatt aggódsz, akkor nem kell!Akkár egy felnőttet is elbír!

2015. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 😊 igazából attól félnék hogy nagyon vágná a vállam. Szoktam olvasni adok veszek oldalakon hogy pici babához vagy nagyobb babához ajánlják inkább a kendőt. Nem tudom, hogy ez vajon melyik típust képviselheti
2015. júl. 10. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem próbáltam a Lujzust, de nekem van egy szerintem vékony Lana karikásom és a 9 kilós lányommal egyáltalán nem vág. Én nem félek a Lujzustól, hogy vágni fog, de sajnos ennél többet nem tudok segíteni. :)

A facebookon van kérdezős csoport, ott biztosan tudnak segíteni. Babahordozás-kérdések és válaszok

2015. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 😊
2015. júl. 10. 13:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Esetleg még megkérdezhetem hogy Lujzusnál ha a webáruházban kosárba teszem a terméket akkor az már készen van tehát fizetés után postázzák vagy azt még el kell készítenie?
2015. júl. 10. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!