Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Casualplay kudu 3 vagy Concord...

Casualplay kudu 3 vagy Concord neo? Első babánkat várjuk és nem tudjuk melyik lehet a jobb babakocsi ebben kérem a véleményeteket tapasztalatokat

Figyelt kérdés

#ConCorde #kudu 3
2015. júl. 21. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A Kudu 3-at nem ismerem, egy másik típusú Casualplay kocsink van. 2 gyerek után is tökéletes állapotú, könnyen tolható, jó minőségű. Még az első baba születése előtt vettük, eszembe se jutott, h le kellene cserélnünk. A hordozója jó drága, de érdemes a dönthető változatot megvenni.
2015. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen pont ilyesmire voltam kíváncsi könnyű e ,vagy hogy a hordozóból is melyik a jobb am nekem is a drágább változat tetszik,szintén a dönthetősége miatt,bár igaz ,hogy nem teljesen egyforma de egy a márka
2015. júl. 22. 06:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, h a Kudu mennyire könnyű. Nekem Vintage volt, az nem az. Sőt, a hordozója sem az. Nem tiszta műanyag, mint sok más hordozó és nagyobb is a dönthető változat. Nem fogja 5-6 hónaposan kinőni a baba. Nekem mózesem se volt, mert ezt vízszintesre lehet dönteni, így nem kellett. A minősége, használhatósága nagyon jó. Volt ismerősöm, aki kölcsönkérte tolni egy kicsit, mert nem értette miért annyival drágább mint az ő babakocsija, de 2 perc után bólogatott, hogy már érti.
2015. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval a Casualplay hordozója elég nagy (jól beöltöztetett téli babának is fél éves korában?) és tényleg eléggé mélyre dönthető?
2015. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Decemberi a nagyobbik gyerekem. Mi az hordozót használtuk mózes helyett. Nyár végén váltottunk át a sportrészre. A hordozó teljesen ledönthető, de meg kell nézni. Ne vegyél babakocsit, ha nem tologattad, nem tudtad rendesen átnézni.
2015. nov. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!