Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Zöld színű pólya szerintetek...

Anonymous.E kérdése:

Zöld színű pólya szerintetek jó lenne kislánynak nem túl fiús? Találtam egy oldalon nagyon olcsón, nem akarnám kihagyni

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó, a zöld uniszex szín, ráadásul max pár hétig fogod használni.
2015. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek. Miért akarod pólyával kínozni?
2015. aug. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszönöm!
2015. aug. 16. 12:37
 4/10 A kérdező kommentje:
2. szerintem ez nem kínzás főleg hogy januárban fog születni. nagyon sok előnye van a pólyának,attól függetlenül hogy már nem "trendi"
2015. aug. 16. 12:38
 5/10 anonim ***** válasza:
nagyon is praktikus a pólya, jól tartja a babát, nem nyetlik, én a nyári babát kispárnával együtt vettem ki a kiságyból, hogy tartsa valami.
2015. aug. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem is jo a zold polya, a szin nem hataroz :) A dundibb babaknak kulonosen talal a zold.
2015. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

9 gyerek után elmondhatom neked, hogy a pólya teljesen felesleges dolog, ráadásul én a kisággyal sem igazán értek egyet, hiszen a kiságyban azaz a külön altatással megszakítod a babád, és a közted lévő szoros kapcsolatot, így elveszed tőle azt, amit Ő megszokott 9 hónapon keresztül. A babák az anyát igénylik, nem egy kiságyat, vagy egy pólyát. Ha jó tartást szeretnél babádnak biztosítani, hogy ne érezd úgy, hogy csuklik-nyaklik, tedd hordozókendőbe. Ha hordozod, akkor egy részt biztosítod neki azt, hogy közel legyen hozzád, mindig lesz megfelelő mennyiségű anyatej a számára, és a babád soha nem fogja úgy érezni, hogy magára hagytad, tehát már is megteszed a válasz kész nevelés alapjait, vagy is a kötődő nevelést biztosítod számára. Ráadásul a hordozott babák között sokkal kevesebb a csípőficamos baba, mint a pólyába tekert, vagy nem hordozott babák között. 10 hordozott babából 1, míg a pólyált, illetve nem hordozott csecsemőknél 10-ből 7 lett csípőficamos, ill. gyanús. A helyes hordozással biztosítod még a babád számára az idegrendszer megfelelő fejlődését, valamint kiváló egyensúly érzékkel fog rendelkezni. Amúgy a zöld szín is illik egy kislányhoz, pont úgy, ahogy akár egy sötét kék rugdalódzó is lehet nagyon szép kislányos. Nem is a színnel, hanem a pólyával van a gond! Természetesen ha te pólyázni szeretnéd gyermekedet tedd azt. Jó egészséget kívánok leendő babádnak, és könnyű szülést neked!

2015. aug. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egy édes aranyos baba egy zöld pólyában? ráadásul egészségesen? mi lenne ebben bármi is a rossz?

neked tetszik?

akkor naná vedd meg.

ha valakinek nem tetszik-akkor ne engedd megnézni :))))

2015. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Manka68 ***** válasza:
A babának tökmindegy milyen színbe öltözteted. Fiús-lányos színek... Lényegtelen. Azt add rá, ami tetszik. És ha egy vadidegen nem fogja tudni első látásra megmondani, hogy fiad vagy lányod van, akkor sem történik semmi. Nincs köze hozzá. :-)
2015. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. aug. 22. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!