Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti használnátok kislánynak...

Ti használnátok kislánynak világoskék babakocsit?

Figyelt kérdés

Kisfiunk van (ő már nem használ babakocsit), és most kislányt várunk.

Gondolkodom, hogy eladjam-e a meglévő babakocsit, és vegyek-e újat, vagy maradjon ami van (világoskék).

Sajna elég sok szempontnak kéne megfelelnie, és kb.ez az egy ami tud mindent ami nekünk kell, de nem egy csúcs darab amúgy, de elmegy.

Kicsi az autónk, és más nem nagyon fér el benne.


2014. aug. 4. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Anyagilag megteheted, akkor vegyél ! Különben a színe miatt ne.!
2014. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sötétkek babakocsit vettünk, mikor a fiamat vártam, és ez maradt a kislánynak is. Megtehettük volna, hogy veszünk másikat, de minek? Az már bevát.
2014. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes a világoskék kislánynak is, főleg, ha egyébként jól használható :) Ha nagyon fiúsnak gondolod, pár lányos (pl. virágos) játék feldobná, ha bátor vagy, esetleg textilfestékkel ki is dekorálhatod, ha nem akarod később eladni (vagy textilből kivágni virágot/pillangót stb, azt pár öltéssel rögzíteni, így később levehető)...
2014. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Simán!
2014. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze! Tudsz rátenni esetleg textilvirágokat is, akár rózsaszínt is (ami különösen jól mutat a világoskékkel)
2014. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a kislányomnak alapból világoskék babakocsit vettem. Szerintem teljesen rendben van.
2014. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én nem cserélném le csak a színe miatt, az más kérdés, ha rózsaszín lenne és fiút várnál akkor mindenképpen cserélném :)

Nekünk is kék a kocsi, világoskék, ha lenne lányom, nem cserélném le a színe miatt. A lányok is hordanak kéket, pl farmernadrág is általában kék színű.

2014. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)!
2014. aug. 5. 09:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha szereted a kocsit és jól funkcionál akkor miért ne :) ezt legalább már kiismerted. Legfeljebb vennék bele pár csajos kiegészítőt a helyedben.
2014. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekünk kislányunk van és sötét kék babakocsit vettunk... mert így kisfiúnak is jo lesz...


Én szín miatt nem vennék másikat.

2014. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!