Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Britax Römer B-Smart vagy...

Britax Römer B-Smart vagy Brio Sing?

Figyelt kérdés
Melyik babakocsi jobb? Akinek valamelyikkel van tapasztalata kérem segítsen dönteni. Szimpatikus, hogy mindkettő isofix-es, illetve a Römernek tudom, hogy a sport része teljesen dönthető, a Brio Sing-ről nem tudom ugyanezt. A stabilitása is érdekelne, illetve, hogy kb. meddig lehet használni, milyen a rugózás, mennyire vált be, minden jöhet! Köszönöm!

2015. aug. 20. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A Römer nagyon jól bevált. Nagyon könnyű manőverezni vele, nagyon stabil is. Kifejezetten földes terepen nem próbáltam, de városi, kátyús/padkás/lépcsős terepen nagyon könnyű vele mozogni a mérete ellenére is.

Súlya van, tehát teljes egészében megemelni már nehezebb, bár ilyenre nem volt szükség.

A gyereknek pedig nagyon kényelmes, tágas.

2015. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam, hogy meddig lehet használni: most 15 hónapos, átlagos méretű a gyerek, szerintem két-három éves koráig elférne benne.
2015. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekünk britax b smart 4 van, nagyon szuper. Földes, kavicsos úton is megállta a helyét. 3 éves korig szerintem simán lehet használni, könnyen irányítható, helyben megfordul. Hátrányt nem is tudok róla írni.
2015. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!