Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abc Design Cobra vs.3 Tec?...

Abc Design Cobra vs.3 Tec? Britax B Smart, vagy Touragoo Carpo? Melyik babakocsit válasszam?

Figyelt kérdés
Babakocsi vásárlás előtt állunk és nagyon tanácstalan vagyok. Az alábbi tipusokat nézegettem: - Abc Design Cobra Abc Design Cobra 3 Tec - Britax B Smart 3 - Touragoo Carpo G508 Mindeképpen 3 kerekűt szeretnék, nehéz terepre használnánk. Eddigi infoim: ABC Design Cobra-az árához képest nem túl strapabíró, az első kerék rövid időn belül lötyögni kezd -ezt állította egy pár, hogy ilyet ne vegyünk. - Az ABC Design 3 Tec-et nem ismerjük, de annak a kereke más. Dupla kerék elöl, rugóval. - Britax B Smart 3- erről még nincsen sok információm, de árban és kerékben az ABC Design Cobrához hasonló. - Touragoo Carpo G508, az ára kedvező, a kerekei szintén duplásak és könnyű babakocsi. Akinek bármilyen tapasztalata vagy infoja van, írjon.

2012. okt. 29. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezek közül Cobra...bár nekem arra nem volt pénzem és ilyet vettem,de semmi pénzért nem adnám!!!!!!!!!!!!!!!!!


[link]


2.5 éve nyűjük,de semmi baja,minden terepen elmegy zökkenés nélkül,még 20 centis hóban is.Nagyon jól téliesíthető.Szuperek a lábzsákjai,esővédője!Iszonyatosan strapabíró!!!!ÉS hatalmas alul a bevásárló kosara,a fél ház belefér :D

2012. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi Cobrát vettünk, még nem használjuk. :) De egyik barátnőmnek is ilyen van, és soha egy rossz szava nem volt rá, teljesen meg volt vele elégedv. A két ABC Design között a különbség: nekem kellett a nagy bevásárlóháló, és hogy az első kereke is nagyobb legyen, ne pici...

A többi kocsit nem ismerem.

2012. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk ABC Design Turbo S6 van, imádjuk!!!!!
2012. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi is Coletto Austin 3-at vettünk.Nagyon sok félét néztünk, de nekem ez tetszett a legjobban. Bár még mi sem használtuk mert még egy hónap van a leányzó születéséig, de már most nagyon várom, hogy használhassam. Könnyen kezelhető, már mindent kipróbáltam rajta, és edzett vagyok. Nekem ez a No.1.
2012. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Három éve nyúzok én is egy Coletto Austin 3-at, már a második gyerek utazik benne. Hasonló színű van, mint az első, de az enyém még a 2009-es modell.
2012. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Többen írtátok a Coletto Austin 3-at. Megnéztem, tetszik a formája-nem is ragaszkodnék az ABC-hez, csak a színe miatt vetettem el a Colettot. Fekete babakocsit szeretnénk, vagy valami fekete-szürke, vagy fekete-kis színnel bár tudom, hogy sok kismama meg kifejezetten a színes babakocsikat szereti, de úgy vagyok vele, ha már pénzt ad ki érte az ember, akkor legyen olyan, amilyet megálmodott.)Mondjuk a fekete-fehéret már elvetettem, mert a fehér része láttam iszonyúan koszolódott.

Touraggo Carpo is csak két színben elérhető, de az viszont meg annyira kis könnyű kocsi. Arról még nem írt senki, illetve az érdekelne, hogy az ilyen fajtájú babakocsi, no meg az ABC 3 Tec-jobbak-e, mint ahol csak egy kerék van mint a Colettonál és a Cobránál? Mert az ABC 3 Tec-be van rugó és elöl nem egy kerék van, hanem így össze van téve két pici. Melyik irányítható könnyebben?

Esetleg rendelt már valaki külföldről babakocsit? Egyébként autóshordozót már vettünk külön, úgyhogy csak mózes meg babakocsi kell.

2012. okt. 30. 09:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekünk először Abc Design Cobránk volt , én nem szeretem több okból ! A kerekei első kereke elég gagyi volt , vagyis nem is az hogy gagyi , ha nem néha elkezdet össze vissza forogni , és elég nehéz volt önmagába a váz ! Mi ezt 2 hónap után eladtuk , majd próba szerencse vettünk egy ABC DESIGN 3-tec , amit szintén nem igazán bírtunk ugye télen használtuk a kerekeivel a hóba lehetetlen közlekedni + a karja is elég rossz ! Mi csak a mózeskosárral + autóshordozóval használtuk , és minden kettőt elég nehezen tudtam rácsatlakoztatni ! Ezt használtuk 1 hónapig eladtuk ! Majd vettünk Touragoot Carpot azt imádjuk a legjobb babakocsi , kényelmes az ülés , könnyen lehet tolni , könnyű összecsukni , könnyű a váz , már a második babánál használjuk ( télen , nyáron , szélbe , hóba , fagyba , esőbe ) is tuti !

2012. okt. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Van egy csokibarna Abc design Primo sportkocsink is.Nagyon imádom,DE nagyon vigyázz a sötét színnel,mert úgy megszívja a nap,hogy azt el sem tudom mondani :((((((

A gyönyörű csokibarna kocsim,tiszta folt,meg napszítta :(

2012. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Várom a további észrevételeket, köszönöm az eddigi tapasztalatokat.

Érdekelne ez a sötét szín dolog is a babakocsival kapcsolatban. Tényleg nem túl előnyös ha az ember egy fekete babakocsit választ? Mármint nem esztétikum tekintetében kérdezem, hanem praktikum szempontjából? Nagyon szívja a meleget és kifakul?

2012. okt. 30. 16:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem a fekete/sötét kocsikat, de lebeszéltek róla, végülis jogosan. Nyáron baromi meleg egy olyan kocsi, a gyereket biztos zavarná, hiszen szívja magába a meleget.

Így én inkább egy krém-olíva cobra mellett döntöttem :)

2012. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!