Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny márkáju babakocsit...

Quinny márkáju babakocsit szeretnék venni. Nektek milyen van, tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Lehetöleg ne legyen tul nehéz, lépcsön le fel kell cipelni. Föleg bevásárolni járunk majd vele, meg a városban sétálni. Kocsiba könnyen ki-bepakolhato legyen.
2015. szept. 1. 17:33
 1/5 anonim válasza:
Én a Mamas and Papas pixo-t tudom ajánlani, ez a harmadik babakocsink és a legjobb.Könnyen irányítható sok minden elfér az aljába, pillanatok alatt összecsukható és fordítható az ülése.Nem egy olcsó kategória, használtan vettük, de imádjuk.Pont ezeknek a kritériumoknak kellett nálunk is megfelelnie.
2015. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekunk Quinny Buzz Xtra4 van.A kocsiba konnyen ki-be pakolas stimmel, mert egy mozdulattal nyilik es zarodik, de nem egy lepcson emelgetos kategoria.Kiveve ha csak keves lepcsofokrol van szo, ahol tudod a hatso kerekeken gorgetni.Amig a mozest vagy a hordozot hasznalod es a vazat masik kezben viszed talan meg rendben van vele a lepcsozes, de kinyitva, raadasul gyerekkel egyutt ezt elkepzelhetetlennek tartom.

Lepcsozeshez talan a Zapp xtra2-t tudnam elkepzelni.A bevasarlo kosara viszont szinte az osszes Quinny-nek kicsi.

2015. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mamas&Papas,bármelyik.
2015. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Buzz van, de ha tehetném akkor már zapp xtra 2-t vennék, mert könnyű és kicsire összecsukható. Viszont kicsik a kerekei ez terepre nem valami előnyös. Alapvetően a Quinny márka szerintem nagyon jó.
2015. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk zapp xtra van.

Könnyen tolható, akár egy kézzel is, kicsire csukható, megfordítható ülését nagyon szeretem, meg a több fokozatú háttámla döntését is. Barátnőmnek Piere Cardin van, ami csak két fokozatba dönthető, és nem is szereti emiatt.

Tehát én ajánlom! Én főként városban használom. Kocsiban nem foglal sok helyet.

2016. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!