Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik mózeskosaras babakocsit...

Melyik mózeskosaras babakocsit ajánlanátok? Első babás segítséget kér!

Figyelt kérdés

Hordozó nem kellene (van autós bekötőtalpas)

Nem BKV-zunk,nem lépcsőzünk, így a súly mindegy, viszont boltokba be kellene majd tolnom, így keskenyebb kellene, és inkább 4 kerekű.

A chicco Urban-t szemeltem ki, de jobban örülnék ha külön mózese lenne...


Köszönöm ha segítetek!


2015. szept. 10. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonló használati feltételek mellett a Britax B-smart nekem nagyon bevált. Nem könnyű kocsi, de a kialakítása miatt könnyű padkára/-ról tolni, néhány lépcsőn is egyszerű felbillenteni.

Eddig mindenhol elfértem vele.

2015. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én választásom a cam tris-re esett. Nem bántam meg.A legszűkebb boltban is elglavírozok nagyon kényelmesen.
2015. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 3 kerekű van és nem bántam meg. Esetleg az abc design cobra-t nézd meg ha nem zártad ki a 3 kerekűeket teljesen. Külön mózese van, jó nagy, mi majdnem 7 hós korig használtuk.
2015. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Baby max tria! (Chippolino). Könnyen elfér mindenhol,kényelmes. Igaz nincs külön mózese,de nagyon jó babakocsi :-).
2015. szept. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A Cobra-t néztem, de olyan komor színekben van :(

Nem szeretnék hupikéket, sem lilát, de egy szép bézs, homok szín tetszene, még ha nem is igazán praktikus a maszatos kezek miatt :)


A Cobra-nak a homok színű kocsijában is olyan sötét barna betétek vannak...akkor inkább teljesen fekete, mert hiába az a legsötétebb, egy színes kocsibetéttel, takaróval feldobható


Most még a Buzz 4 és a Hauck Orlando ütötte meg a szemem

2015. szept. 13. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!