Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hosszú, szövésű és...

Milyen hosszú, szövésű és sűrűségű karikást vegyek?

Figyelt kérdés
Én 160 cm vagyok, a babám 8 hós és 8 kg felett van, ül és áll is.
2015. szept. 16. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ostort a gyerekre? Inkább papuccsal vagy tenyérrel üsd!
2015. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Facebookon a Babahordozás - kérdések és válaszok csoportban tedd fel ezt a kérdést, ott rendesen hozzá tudnak szólni:) Én kapásból azt mondanám, hogy ha csak te hordoznád benne, akkor a 170cm-es elég a magasságodhoz, de a karikásban csak elöl és csípőn lehet hordozni, és elöl olyan 7 kilóig szokták javasolni, utána már jobb lenne a gerincednek háton, nem beszélve arról, hogy a karikás féloldalasan terhel. Ha csak rövid időre használnád (pl. kocsiból ki-be, max. félórára beletenni), akkor még mehet, de akkoris csípőn, és sűrűbb szövésűt, pl. Little Frog kendők között van olcsóbb, és drágább, az olcsóbbak vékonyabbak, az már nem jó, de a Didymos kendői pl. úgy tudom, hogy elég jók. Szintén facebookon van több babahordozóeszközök adás-vétele csoport, ahol újonnan és használtan is tudsz jó áron venni az anyukáktól.


Ha elöl szeretnéd még hordozni, akkor az Emeibaby hordozót javaslom, az jól ki van párnázva, csak az elég drága..

2015. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszadó jókat ír, csak annyit tennék hozzá, hogy az elölhordozás ilyen súlynál nem elsősorban gerincproblémát okoz, hanem a medencefenéki izmokat terheli meg rettentően, akár inkontinenciát vagy aranyeret is okozhat szélsőséges esetben.
2015. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!