Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsi a legpraktiku...

Milyen babakocsi a legpraktikusabb a tömegközlekedési eszközön? Jelenleg nagy kerekű, mindkét irányból tolható babakocsink van, de nagyon nehéz és nagy is. Aki gyakran utazik buszon, villamoson, milyet használ? 4 hónapos a kisfiam.

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 11:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Hordozókendőt. Nekem minden babakocsi kényelmetlen a BKVn.
2015. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nincs hordozókendőm,de nem hiszem,hogy elmaradna benne,nagyon ficánkolós:) Nem Pesten lakunk,azt elfelejtettem írni.
2015. szept. 24. 11:22
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Ha a te városodban sem akadálymentesített minden busz és villamos, akkor mindegy. Így helyből csak Szegedet tudnám mondani, ahol értelmezhető a közlekedés ilyen szempontból.


Amúgy érdemes kipróbálni, nem tudhatod, lehet, hogy tetszene neki.

2015. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Debrecen :) Sajnos nincs sokezer ft-om hordozókendőre,hogy kipróbáljam,de azért köszi :)
2015. szept. 24. 11:43
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk 5 ezerért már lehet kapni, de nem is muszáj megvenni a kipróbáláshoz, vannak klubok, ahol ki lehet próbálni. Nyilván nem kötelező. Kérdeztél, én elmondtam a megoldásom, ha nem tetszik, keresel más megoldást. Egy második babakocsi nyilván ingyen van.
2015. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a felháborodott hangnemet,hiszen megköszöntem a választ. No mindegy,szép napot.
2015. szept. 24. 12:02
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

74%

Debrecenben alacsonypadlós minden busz és troli, valamint a villamosok fele.

2015. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Mi ugyan Pesten lakunk, más ugye a busz, villamos.

Nekünk graco ultima van, még terhesen is feltudtam rakni a nagyobbat a buszra ha kellett, na meg első emeletre felcielni, persze nem pillekonnyű, de tényleg nem nehét annyira. Még a baby desing ai hasonló és emeltem az sem nehezebb a graconal. 9-10 kg lehet talán. Graconak amúgy a fogása nagyon jó a másikra annyira már nem emlékszem 2 eve emelgette.



Másik válaszadóval ne tördj nagy térítés megy a hordozókendőről.

2015. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem egy Cam Microair kocsit. Csak ajánlani tudom. A gyerkőcnek nagyon kényelmes, és az állítható tolókar miatt nagyon kevés helyet foglal a buszon, és nem nehéz.
2015. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,utánanézek ezeknek a babakocsiknak.:)
2015. szept. 24. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!