Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tanácstalan vagyok. Milyen...

Tanácstalan vagyok. Milyen autósülést vegyek a kisfiamnak? 9-36kg- ig érdekelne, amiben jókat is tud aludni.

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be? 50000-60000ft körül szeretnénk találni. Köszönöm a válaszokat

2015. okt. 23. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Cybex Pallas van. A gyerkőcöt nem zavarja a pajzs, sőt olykor arra hajtja rá a fejét alvás közben.
2015. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is cybex pallas isofix van. Biztonságos, jól végzett az adac teszten.
2015. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Britax Römer Evolva 123 van. Szerintem ennél jobb nincsen. Szerintem egy 18 kg alatti gyereknél fontos, hogy 5 pontos biztonsági öve legyen, de késöbb leépithetö, hogy a sima övvel kösse be. Nagyon széles, de nem annyira, hogy egy 10 kg-s gyerek elcsuszna benne, de a nagyobb gyerekek kabátban is jól bele férnek.


[link]

2015. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 36 kgig jó ülésekben nem lehet olyan jót aludni, mert nem dönthetőek annyira, mint a 9-25 vagy a 0-18asok.
2015. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minél nagyobb súlykategóriát ölel át egy ülés, annál kevésbé biztonságos.

Ezt én is csak akkor tudtam már meg amikor megvettük a 9-36 kg-os ülésünket, de miután elolvastam pár hozzáértő cikket, lecseréltük.


Tudom, árban így a leggazdaságosabb, de tény, hogy ami egy 9-10 kg-os babának kényelmes és 5 pontos biztonsági öve van, az már egy 36 kg kisgyereknek nem.

A súlykategóriák, így vannak kitalálva, hogy az adott korosztálynak a legmegfelelőbb legyen.


Ha mindenképpen ilyet szeretnétek tényleg érdemes azt nézni, hogy eleinte 5 pontos legyen az öv, utána át lehessen alakítani a 3 pontoshoz...


Mondom, én is később tudtam meg :(

2015. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!