Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kiszuperált babakocsit fel...

Kiszuperált babakocsit fel lehet valahogy szerelni újra? Van olyan bolt, ahol lehet hozzá cuccokat kapni?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy német ismerőstől egy babakocsit. Viszont csak egy váz és a mózeskosár. A fekvőrészen egy farostlemez van, párna semmi, a kerekeknél nincs tároló rekesz. A hozzá kapott sportülés nem kompatibilis hozzá, rászerelhetetlen.

Szerintetek olcsón fel lehet valahogy újítani, vagy inkább adjam el és vegyek egy komplett kocsit?



2015. nov. 13. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem egy alsó hálót talán kapsz rá használtan, ha tudod a babakocsi márkáját. Faroslemezre meg lehet venni szivacsot, már láttam eladót, tehát létezik, max a méretben kell, hogy jó legyen. Szerintem nézz körbe és ha nem találsz hozzá, akkor ezt add el és vegyél másikat, de csak személyese átnézéssel javaslom.
2017. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!