Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi lábzsák nélkül?...

Babakocsi lábzsák nélkül? Kaptunk egy sportbabakocsit, de sajnos lábzsák nincs hozzá. Télen használhatom így, vagy túl hideg, inkább majd csak tavasszal? 6 hónapos a kisfiam. Kioktató, okoskodó válaszokat nem kérek. Köszi.

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hideg lesz igy telen.

Ha a gyerekre adsz overallt es ratekeresz egy pledet, akkor talan jo lehet, csak en azert nem szerettem igy, mert hiaba toltam be a pled szelet a gyerek ala, amennyire csak tudtam, akkor is lerugta, kicsiszott a pled, ahogy mozgatta a labat.


Nem irtad, hogy milyen fajta a babakocsi, de nezz korul neten, nagy esellyel talalsz hozza valo labzsakot, mert a legtobb fajtahoz kulon megveheted, de lattam mar marka nelkul is olyat, ami majdnem mindhez jo. Nezz korul szeritnem neten, vagy nagyobb bababoltban, ahol bele is tudod probalni.

2015. nov. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél bele egy bundazsákot, az elég.
2015. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A miénkhez van, mégse azt használjuk, mert túl vékony. A bundazsák jobb.
2015. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. L.Rossi a márkája,legalábbis ez van ráírva. Kerestem hozzá lábzsákot,de konkrétan ilyen márkához nem találtam.:( Az ubiverzálisak meg nagyon drágák.

Van egy másik babakocsink,akkor lehet,hogy maradok annál,csak nem szeretem,mert nagy böhöm,nehéz irányítani,stb.

2015. nov. 21. 09:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Varrass egyet! A barátnőm nem volt hajlandó 19ezret adni egy bundazsákért a babakocsijához és igaza volt, varratott egyet potompénzért, tökéletesen működik.:) Még én is megörököltem tőle a teljes szettet.
2015. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Baba-mama csooportokban, pl. fb-on egy csomó bundazsákot találsz, alig használtan, 5-8 ezer ft között. Van hordozóba és mózesbe köthető, és sport részhez is, ami sport kocsihoz van, az kicsit hosszabb. Jófogás is tele van :)

[link]

ilyenekre gondolok.

Másfél hete Aldi v. Lidlben volt 7 ezerért darabja.

2015. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg van használtan, 4-10 ezer között.
2015. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekunk volt, làbzsàk is és bundazsàk is, de nem hasznàltuk.

overàll volt rajta, néha még plédet is tettem rà..de a gyerek ugy izzadt, csurom viz volt a hàta..pedig mi az Alpokban élunk.

2015. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jófogáson van egy csomó használtan már 1000 ft-tól:

[link]

[link]

[link]


5-6000 között:

[link]

[link]

[link]

[link]


És ez csak pár, amit hirtelen belinkeltem, van még bőven.

2015. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2015. nov. 22. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!