Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vettünk egy babakocsit használ...

Vettünk egy babakocsit használtan, de nem kaptunk mellé lábzsákot. Mennyire fontos a lábzsák?

Figyelt kérdés
Nem értek még hozzá, első gyermek. Hauck Chicago 4 típusú a kocsi, de sajna lábzsákot nem adott mellé az eladó. Nagyon drágák a lábzsákok, amúgy feltétlen muszály?

2015. ápr. 3. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2-3x használtuk az elmúlt 2 évben, de egy sima takaróval ugyanúgy megoldható, szerintem. Tök felesleges.
2015. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fiam januári, lányom szeptemberi. Egyiknek sem volt lábzsákja. Pokróc aztán kész. :)
2015. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jó ha van,de nem létszükséglet. egy vastag takaróba bebugyolálod,vagy becipzározod egy bundazsákba. ha meg nyáron születik,1.évben nem is kéne
2015. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
nálam létszükséglet, még most a nagy "viharokban" is használjuk, mert szigetel
2015. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi nem vettünk a babakocsihoz valót, ő január végi, akkor csak overált használtunk. Aztán következő télre vettem egy bundazsákot, azt nagyon szerettük, mert nem kellett beöltöztetnem a gyereket annyira a babakocsiba, és ha mentünk valahova, csak kivettem és nem kellett rétegeket lehámoznom róla. Járni csak márciusban kezdett el, szóval nem volt ki-be rohangálás a babakocsiból.

Szóval szerintem nem veszítettél sokat. Nekem a másik, -sportbabakocsimhoz-, amit később vettem járt lábzsák, de ez csak vékony fajta, egyszer sem vettem elő. Ezt bőven tudja helyettesíteni egy takaró is.

2015. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ! Sokat segítettetek!
2015. ápr. 3. 19:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk van valahol, de most meg nem mondom hol. Napi 2x használjuk a babakocsit, és van hozzá lábzsák, esővédő izé, napernyő, szúnyogháló, minden fillefranc, de semmit nem használunk ezek közül. Tök feleslegesnek tűnt, nem érezzük a hiányát.
2015. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az első babámmal mi is gy jártunk. Pontosabban mi ismerősöktől kaptunk kölcsön, és nem találták már meg hozzá a lábzsákot. Mondjuk kisfiam március végi születésű, szóval mire úgy igazán babakocsiztunk, már jó idő volt, abszolút nem volt rá szükség. Fél éves kora után meg vettünk egy sport babakocsit, ahhoz meg nem volt. Így visszagondolva nem is hiányzott, meg voltunk nélküle.

Most a 2. babámmal vettünk új kocsit, van lábzsák, használtuk is, de nem egy nagy szám. Szerintem is nélkülözhető.

2015. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semennyire.Vegyél egy babakocsi bundazsákot,azt bele tudod kötni a kocsiba,télen nem kell takargatni a babát,és később sem tudja lerúgni mint a takarót.Sokkal nagyobb szolgálatot tesz mint egy lábzsák.
2015. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen kedves válaszolók!

Kedves utolso! Ki fogom próbálni, köszi a tippet!

2015. ápr. 4. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!