Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek goodbaby babakoc...

Van valakinek goodbaby babakocsija? Mi a véleménye róla? (Mutatom hogy pontosan melyik) Illetve a peg perego uno-ról.

Figyelt kérdés

[link]


vagy inkább a peg perego uno?


2015. nov. 25. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Goodbaby babakocsink van. Nagyon nem vagyok vele megelégedve! szerintem bármi jobb lenne ennél. Nem véletlenül árazták így le. Én már nagyon bánom, hogy megvettük!
2015. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok...ugyanez van nekünk amit linkeltél. Újszülött kortól használjuk, a mózes valami katasztrófa. Mivel nem külön mózes van hozzá hanem az ülőrész mózessé alakítható ezért nem fix az alja, ha belerakod a babát és nem pont középen fekszik akkor akár ki is eshet belőle miközben viszed kézben a mózesben. A mózes fogantyúja nem bírta a súlyt, és ha benne lett volna a baba is akkor a földre esett volna az egész. És nyeklik-nyaklik a babakocsi. A hordozóját is utáljuk...
2015. nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hú de rosszul hangzik, sajnálom. és köszönöm, bár valahogy sikerült magamat már amúgyis lebeszélnem és vettem egy használt masszív cuccot. hálistennek.

nagyon fura hogy semmit de semmit nem találok erről a márkáról sem, nem hogy a tipusról az interneten.

2015. nov. 27. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szerettem volna egy használt de nagyon jó babakocsit inkább, mint ezt újonnan, de a párom lebeszélt. Szerintem találni azért nem találtál róla nagyon véleményt, mert még elég új. Szerintem max. egy éve forgalmazzák.
2015. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!