Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek Tomas Hiker...

Van valakinek Tomas Hiker 4in1 Multifunkciós babakocsija? Mik a tapasztalataitok? Első babámat várom és nem tudom milyen babakocsi lenne a legjobb. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bár nincs ilyenem, de válaszolok, ha nem bánod.

Összességében semmi különöset nem tud, de sok cuccot adnak hozzá.

A felfújható kerekekkel nincs gond.

Azt gondold végig, hogy biztosan ezt a bazi nehéz babakocsit akarod sportkocsinak is használni? A legtöbben lecseréljük könnyebb sportkocsira, ami összesen akkora súlyú (vagy még annyi sem), mint ennek a váza. (Ez a kocsi 15 kg a mózessel + baba.)

A hordozó csak 11 kg-ig használható! Szülsz egy nagy babát, aztán 4-5 hónaposan vehetsz egy másik hordozót.


Az előző Tomas Hikeres kérdést is te tetted fel? Első baba?

Nagy a csábítás igaz, hogy ilyen szép, minden az egyben kocsit vegyél, igaz? :)


Vedd meg nyugodtan, biztos jó kocsi, de azért ne érjen csalódás, ha 1 évesen el kell adnod az egész garnitúrát, hogy vegyél egy kicsi esernyőkocsit, ami sokkal kényelmesebb. :)

2015. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez a tipikus olcsó és sz@r babakocsi.Inkább ne vegyél ilyet mert meg fogod utálni,mellesleg ronda is.Nekem az Armadillo vált be.
2015. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem vennék ilyet, mégpedig az autósülés miatt. Nekem fontos, hogy amibe a gyereket majd teszem, arról biztosan tudjam, hogy megbízható, márpedig ebben az egyetlen fogódzkodót a töréstesztes pontozás jelenti. Ezek az olcsóbb, nevenincs hordozók tuti elvéreznének a teszteken, ahogy jó pár társukkal is megesett.


Ami babahordozóban kiállja a próbát, nem nagyon van 40-50 ezer forint alatt, itt meg az egész babakocsi kerül 70 ezer forintba. Valamin biztos spóroltak, de nem egy koccanás után szeretném megtudni, hogy min... :/

2015. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Igaz már tavalyi a kérdés, de hátha valaki olvassa. Ahogy a kérdező is írta olyan ember is jelentkezhetne akinek valóban van ilyen kocsija,mert az hogy ide írta 4 ember a véleményét aki csak képen látta a szóban forgó babakocsit nekem pl.nem mérvadó. Köszi!
2016. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok. Még annyit hogy elég sok kocsit megnéztem már és a legtöbb 150 ezer Ft-osnak is 0-10 kilóig van a hordozója de nyilván a 10 kilós közel 1 éves gyerekem majd tud ülni így nem bébihordozóban fogom betenni a kocsiba hanem arra lesz egy normális gyerekülése. A drágább verzióknak mellesleg a mózeskosara sem nagyobb sőt.. Szóval szerintem a méretei teljesen jók. Tényleg itt az lenne a kérdés hogy akinek van ilyen kocsija az funkcióilag mennyire volt megelégedve vele vagy sem?!
2016. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 lgbernadett válasza:
79%

Sziasztok!


Nekem ilyen kocsim van. Én imádom, bár valóban egy monstrum. Azonban én olyan helyen lakom, ahol nem árt ha szép nagy kerekei vannak a babakocsinak és jó teleszkópja. Nagyon könnyn irányítható egy kézzel, én telefonálni szoktam séta közben sokszor és úgy irányítom egy kézzel a földúton. A bevásásrlókosara is nagyon szép nagy, jól pakolható. Egyszerű a különböző részeket ráaplikálni. Én csak jót tudok róla mondani. Majdnem teljesen víiszintbe le lehet hajtani a sportrészét is, nekem most lesz 4 hónapos a babám, de már a sport részt használjuk. Szeret a hasán fekve kikukucskálni a sport részből elől a szúnyoghálón. Ott szokott séta közben nézelődni. De mindenki számoljon vele, hogy azért súlya is van a kocsinak. Nem egy könnyű darab. De én nem bántam meg, hogy ezt megvettem. Nekem nagyon - nagyon tetszetős. :-) Remélem még valakinek tudtam segíteni.

2016. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
lányok! összecsukva mekkora a kocsi? most készülök venni, nagyon tetszik, de nem tudom, a kis csomagtartónkba beférne-e? (peugeot 106)
2016. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekünk is kis autónk van és befér lapra csukható. Én nagyon szeretem. Ahogy mások mondták én is vettem kissebb könnyebb sport kocsit esernyőre csukhatót hát igazi pénzkidobás volt. Az előttem szólókhoz nem csak 1 éves korig lehet a sport részét használni másfél évesen is használtuk meg igaz hogy 15kg + a baba de nem súlyzóztam vele. Barátnőm is vett 150ezerért és tönkre is ment. Nekem a második babámat is kibírta és hibátlan még mindig.
2017. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
esetleg nem tudod, h hogy kell leszedni a kereket? nekem 0,5cm max a hézag a kerék és a hátsó üveg közt, félek, hogy kitöri :/
2017. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A lànyomnak is ilyen babakocsija volt ès imàdtuk. Most is vàrandòs vagyok ès ha nem kislàny lesz a baba akkor is ugyanilyet veszek csak barnàban. (a kereket ugy lehet levenni hogy megnyomod közèpen a gombot ès közben hùzod a kerekèt)
2017. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!