Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Megvet a testvérem mert...

Megvet a testvérem mert használt babakocsit akarok venni a születendő kisbabámnak. Tényleg olyan butaság?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy ő nem rakná bele használt babakocsiba az újszülöttjét, és hogy azokat azért adják el mert nem jók, már kihasználták. Viszont én nem fogok százezreket költeni egy babakocsira, annál spórolósabb vagyok, és van jobb helye a pénznek. Igazából majdnem mindent használtan fogunk venni. Butaság? Tényleg jobban megéri inkább az új, háromszor annyi pénzért?

2015. dec. 8. 09:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
En mondjuk nem vennék használt babakocsit -babaruhat és matracot sem- higiéniai okokból, de nem nézem hülyének azt sem, aki azt vesz. Saját döntés. Ne törődj vele mit mond
2015. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

nme kell neki elmondani, és kész.

mond hogy mégis újat vettetek, aztán majd akkor el lesz ájulva a mégsem új babakocsitól

2015. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
kiságyba matracot újat vettünk, de maga a kiságy használt. A ruhák nagy részét örököltük, így azok is használtak
2015. dec. 8. 09:46
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem egy ócska bababocsit fogsz venni, használt és használt között is óriási különbségek vannak. A személyes véleményem pedig az, hogy ugyanannyi pénzért sokkal jobb babakocsikat lehet venni használtan, de azért az állapota nagyon nem mindegy. Én használtan vettem de személyes átvétellel, hogy azért megnézném előtte. Kiságyat is lehet használtan venni de matracot én újat vennék bele. Mondjuk én kiságyat is újat vettem. Ruhákat főleg body-kat újat vettem de rugikat nem mindet csak a felét kb. Így is bőven van mire költeni. Minden más új volt amit vettem.
2015. dec. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi is használtan vettük, fontos h élőben vedd át, megnezhesd a babakocsit.

A noveredre meg ne hallgass!

2015. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A babakocsikat azért adják el, mert egy-másfél évnél tovább nem lehet használni őket... persze lehet olyan amit egynél több gyerek is használt, de a kocsik többsége ezt simán kibírja. Nyilván az állapotot meg kell nézni. Szerintem nem érdemes újat venni és többszörös árat fizetni csak azért hogy elmondhasd hogy új (ráadásul nem sokáig marad az :) ). A testvérednek meg semmi köze hozzá.
2015. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Butaságot beszél a testvéred és elég sznob. Mi baja lenne a használt babakocsinak? Valószínűleg nem egy hajléktalan feküdt benne, hanem egy másik kisbaba. És ki lehet tisztítani. Én ruhácskákat is vettem-kaptam használtan, abban se látok semmi rosszat. Kimossuk és kész, mi baja lenne?
2015. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A kisaggyal semmi gond nincs, azt mi is használtat vettünk. A használt ruha az én fobiam, én magamnak se vettem soha, meg a gyereknek se. De mondom, azt is meg értem, aki azt vesz. Első voltam
2015. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a testvéremék anyagilag igen jól állnak, a párjával a havi keresetük majdnem annyi mint nekünk az egész éves... Persze nekünk is megvan mindenünk, csak ugye nem akarjuk adósságba verni magunkat, a gyerekre pedig már régóta vágytunk és úgy döntöttünk, hogy nincs mire várni. Meg akarok mindent adni a babámnak, de úgy gondolom, ha nem muszáj, nem kell méregdrága dolgokat venni. Néztem babakocsikat a neten, irtó szupereket árulnak használtan 50-60 ezerért. Szerintem maradok az én állás pontom mellet...
2015. dec. 8. 10:06
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire sznob és mellé még pénzes is, nyugodtan vehet nektek egy újat ajándékba :).
2015. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!