Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaptunk kadat a gyereknek,...

Kaptunk kadat a gyereknek, ami hasznalt ilyen csecsemofurdeto homeros meg csuszasgatlos, kedves anyos hozta, de nekem nem kell, ujat akarok a babamnak venni! Na most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Gondoltam mar hogy kilyukasztom vagy valami.Mit csinaljak?(amugy meg allandoan fontoskodik azthiszi az o gyereke lesz mindent megakar mondani mitcsinaljak,meg hogy mi hogy lesz ha meglesz a baba...)Mindenki igy van vele?Vagy csak en?
2008. nov. 18. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Ajjaj...

Pároddal beszélj, hogy kedvesen szerelje le, mert biztos nem lesz jó vége.Mondjuk én az elején vagyok(18 hetes vagyok)de már voltak anyósnak furcsaságai, viszont én már előre beszélek párommal ha venni akar v.mit anyós akkor olyat amilyet én szeretnék vagy adjon pénzt amennyit szán.A rokonságnak azon fele már mondta hogy használt is jó.Ok.Jó a használt de nem mindenből, meg úgy vagyok vele hogy amin a higiénia és a babóka egészsége múlik(pl KÁD vagy olyan ruha ami érintkezik közvetlenül a bőrével az ne legyen használt).Hát nehéz ügy de próbáljon a párod vagy te beszélni vele...Kitartás!

2008. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Nem, szerintem sokan vagyunk igy...!

Probáld megbeszélni vele hogy neked nincs szügséged erre a kádra mert ujat akarsz venni a babátoknak, tudom ez nem lesz egyszerű de azért probáld meg.

Nálam is nagyon fontoskodik és néha muszáj megmondanom neki hogy elég és menjen haza, ilyenkor megsértödik és a páromnak panaszkodik aki persze nekem ad igazat!

Pedig amúgy nagyon aranyos, csak ne fontoskodna és szólna bele mindenbe.

2008. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja ezaz hogy aranyos velem is(persze attol fuggetlenul kibeszel de melyik anyos nem?)de viszont mindenbe beleszol mint a telefon!!
2008. nov. 18. 18:13
 4/10 A kérdező kommentje:
ja azt hozzateszem hogy egyutt lakunk...
2008. nov. 18. 18:14
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

áááááá, de rossz!


Én is ebben a helyzetben vagyok! Együtt lakunk, úgy hogy nem tom elküldeni, max a pi...ba, de nem úgy neveltek...


Ő is mindenbe beleszól, okoskodik, ő akkar majd főzni később a babának, vinni akkarja messzire el tőlem ünnepélyekre persze az apja és anyja nélkül...


De ha megszületik és felsír a babám és Ő berongyol a szobába, hogy felvegye, én úgy eltakarodok innen a kicsivel meg a férjemmel, hogy többet nem látt minket.


Ha a párod beszélne vele, az akkor is csak átmeneti megoldás lenne.


Szörnyű... az én párom is már beszélt velük de semmi.


Sajnálak téged, mert tudom mit érzel. A probléma csak akkor oldódik meg ha elköltöztök tőlük, valahova.


Mi sajnos nem tudunk anyagi okok miatt. ;(


Nálunk lesz még probléma ez miatt...


Szerintem nálatok is...


Valahogyan meg kell velük értetni, hogy ők már végig taposták ezt az utat. Hagyják, hogy mi is magunktól taposuk végig.


Sok sikert!

2008. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nàlam meg elkellne egy anyos,hogy néha helyettem fözzön vagy takaritson,mert nekem meg az ég vilàgon semmi segitségem sincs.

Viszont:

Van egy szomszédom,ö meg Babaàgyat ajàndékozott,ràadàsul amibe még ö feküdt babaként....

Nos azt hovà dugjam,ha majd jön làtogatoba?

Sehovà.

Veszek ujat,és kész.

A legegyszerübb,ha veszel ujat,és ha megsértödik,talàld ki hogy a doki mondta,hogy a baba allergiàs lehet a hasznàlt dolgokra,igy inkàbb megelözöd a bajt,vagy mondd azt hogy az övé jo lesz plusszba,esetleg:

Veszel egyet,oda adod a baràtnödnek,és mondod neki,hogy àllitson be nàlatok,és tegyen ugy ,mintha ö vette volna jaàndékba!

Na akkor anyos nem lehet mérges.

Annyit füzöl hozzà:

Jé anyostol is kaptam egyy aranyosat,de most màr kettö van,az ujat befogjuk,a régit meg eltesszük a következö csemetének.....

2008. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nincs mindenki így vele. Az én anyósomnak annyiban kimerült a rajongása, hogy szerencse, hogy fiú lesz, nem szereti a lányokat. Az anyagi, és minden más részét megoldottuk az én szüleimmel. Nem azt mondom, hogy irigyellek, mert én sem tűrnék beleszólást a nevelésbe, de azért jól esne, ha azt érezném, hogy anyósom ugyanúgy unokájának tekinti az én fiamat is, mint a másik kettőt, de erre nem sok esélyt látok. Ne lyukaszd ki a kádat, tedd el, hátha egyszer lesz valaki, aki rászorul, és oda tudod neki ajándékozni. Amit az utolsó válaszoló írt, hogy vegyél egyet, majd tegyetek úgy, mintha egy baráttól kapnátok, az jó ötlet. Minden jót!
2008. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
aaa ez tok jo koszii tenyleg megcsinalom!!!Noveremre rafogom!!:)Koszi imadlak!!
2008. nov. 18. 19:00
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Vedd meg az újat és szólj a kolléganődnek, barátnődnek valaki megbízhatónak, hogy állítson be vele, mint ajándékkal. És mivel ez új, teljesen logikus, hogy ezt fogod használni, a használt kiskád helyett.
2008. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Csatlakozom az elottem szolohoz. Ha ennyire nem akarod azt a kadat elfogadni, akkor vegyel egy ujat, es fogd a baratnore.
2008. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!