Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Normális, hogy egy 17 éves...

Normális, hogy egy 17 éves lány igazi babakocsival játsszon?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, albérletben lakom a suli miatt. Mindig nagyon szerettem babázni, szeretem a gyerekeket is. Múlt héten szereztem egy használt, igazi babakocsit játszani, babázni. Ez normális szerintetek?

2015. dec. 15. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Most akkor abbahagyod?
2015. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem.
2015. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

17 évesen azt játszod, h egy ures babakocsit tologatsz, mintha a tied lenne??


nem, nem normális. segitségre van szukséged.

2015. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

Játszol vele? Ez mit takar? Vettél egy játékbabát és unalmas óráidban tologatod, vagy mi?


Súlyos problémáid vannak..

2015. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem normális. Bár ne akarj gyereket 17 évesen.
2015. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Mindenesetre normálisabb vagy azoknál a 17 éveseknél, akik már igazi babát tolnak benne, a sajátjukat.
2015. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
28%
Ez amiatt van,mert szereted a gyerekeket..ebben nincs semmi baj,de varj meg par evet:)
2015. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Nem mondom, hogy nem szokatlan, viszont az erős túlzás, hogy súlyos problémáid lennének.

Én 19 vagyok és szoktam öltöztetős játékokkal játszani a neten, néha a plüsseimmel is.

Valóban ne akarj még gyereket, érettségit mindenképpen szerezz.

De ne érez magad deviánsnak, semmi rossz nincs abban amit csinálsz, egyszeráen csak szokatlan.

2015. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

"Én 19 vagyok és szoktam öltöztetős játékokkal játszani a neten, néha a plüsseimmel is."


atyaég.. és ilyen emberek szoktak itt válaszolgatni és észt osztani...

2015. dec. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mit takar, hogy játszol a babakocsival? Az ha vettél babakocsit nem baj, én is beszereztem már rég babakocsikat, mert imádom őket. Most hogy megszületett a lányom, nagyon jól jött, mert nem kellett rá költeni. Igaz én 30 felett vagyok. Szerintem még várj a szüléssel pár évet, de később jól fog jönni a babakocsi, tedd el.

Milyen márkájú vagy nevű babakocsit vettél? KIváncsi vagyok. :)

2015. dec. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!