Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok nekem elérhető áron...

Tudnátok nekem elérhető áron sport babakocsit ajánlani?

Figyelt kérdés

Kb 30-ezer forintom van rá.


Nem kell, hogy lehozza a csillagokat az égről, és azt sem várom el, hogy magától járjon bevásárolni. Kb hetente kétszer használnánk, rövidebb távokra, alapvetően hordozunk, de néha pihentetném a hátam, meg a nagyiknak igénye van a babakocsi-tologatásra. Szóval a lényeg, hogy ne essen szét, és nem baj, ha van bevásárlókosara is.


Első körben ezt néztem ki, de sok rossz véleményt találtam róla:

[link]


Van esetleg még ötletetek? Előre is köszi.



2015. dec. 17. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen jó - akárhányan is szólják le ezeket az olcsó kcsikat. A célnak megfelelő bőven. Nekünk ennek az esernyő változata van (Bertoni fiesta). Minden rendben van vele, már több mint egy éve használjuk.
2015. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ebben én is bízom. Csak tudod, hogy van ez, ami nem kerül 100 ezerbe, arra rögtön rámondják, hogy sz.a.r. Ezért is szögeztem le, hogy nem csodát várok.


Végül erre esett a választás: https://www.youtube.com/watch?v=E4kLiM2FvUg

2015. dec. 18. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!