Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ez a babakocsi kislánynak...

Ez a babakocsi kislánynak milyen? Használnátok?

Figyelt kérdés

[link]


Ajándékba kaptuk a párom testvérétől karácsonyra.

Használnátok kislánynál?

Mert van egy Xplorynk, amit a fiunkkal használtam, csak az inkább fiús színű.


2015. dec. 31. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Mi a problème vele?? Mert nem rozsaszin?
2015. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

A babakocsi és egyéb bigyók színe csak nektek szól, a gyereket az érdekli, hogy nem fázik és biztonságban érzi magát a kocsiban.


Használnám, aranyos a mintája. Bár magamtól sötét színű kocsit vennék, a gyerek nemétől függetlenül. Az a legjobban kihasználható.

2015. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem azzal van a bajom, hogy ne lehetne beletenni egy kislányt, mert bele lehet, miért ne lehetne. Egyáltalán nem fiús ez a babakocsi, de nyilván ízlések és pofonok, de nekem ez a babakocsi nagyon-nagyon nem tetszik. És nem a színével van baj, mert azzal semmi gond nincs, hanem a formája, a kialakítása, hát az nagyon nem jön be nekem. De ez én vagyok.

Viszont ha nektek tetszik az ilyen babakocsi, akkor nyugodtan bele lehet tenni egy kislányt, mert egyáltalán nem kisfiús babakocsi ez.

2015. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is tetszik, sőt inkább fiúnál nem használnám, nekem inkább lányos..
2015. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Mi az xplorynkat akkor vettük, amikor még nem tudtuk a gyerek nemét. feketét vettünk, mert jutányos áron volt. nem is gondoltam, hogy ezt nézni kell a dolgok vásárlásánál, hogy a gyerek fiú-e vagy lány.


egyébként a babakocsi, amit linkeltél, egyáltalán nem fiús vagy lányos, teljesen uniszex. de rám ne hallgass, én úgy tűnik, nem értek a nemi megkülönböztetéshez.:))


29hkm

2015. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Nemtől függetlenül nagyon ronda.
2015. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nagyon tetszik, nem Ő a sógornőd?- http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babako.. :-)
2015. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%

A színe tökéletes kislánynak. De maga a babakocsi...persze ízlések és pofonok, hálistennek különböznek. Én konkrétan sírva fakadnék, ha ezt kapnám ajándékba. Nagyon csúnya a kialakítása. De csak az én szememben.

Ha neked tetszik az jó. A színe pedig tényleg rendben van!

2015. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Nekem bejön ez a kocsi, teljesen uniszex a színe és a mintája.
2015. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
szerintem szuper.
2015. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!