Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen gyerekülést érdemes...

Milyen gyerekülést érdemes venni autóba?

Figyelt kérdés
Sokat autózunk, hosszú távokon is. Kb. 50-60 ezret tudok rá áldozni. A gyerekem 5 hónapos, 8,2 kg és 75 centi, szóval elég nagy baba. Egyáltalán milyen súlykategóriában érdemes gondolkozni?
2016. jan. 3. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Kinőtte az első hordozót?


Ha nem, én megvárnám míg 9 kiló lesz, és 9-18-as isofix-es ülésbe ruháznék be, mert sokkal biztonságosabb, mint a 0-18-as kategória.

2016. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még nem nőtte ki, csak szeretnék valami jobbat, kényelmesebbet venni neki. A mostani is biztonságos, de nem többszáz km-es utazáshoz való. Akkor megvárom míg eléri a 9 kg-ot, úgy néztem, hogy 60 ezerért már vannak jók, addig meg még gyűjtök egy kicsit :)

2016. jan. 3. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a stabil ülni tudást és a súlyhatárt is várjátok meg.

Stabil ülni tudás, ha meglököd és hasizomból visszatartja magát, nem dől már el a babád.

Az enyém is 10kg volt 6 hósn, lógott a feje is már ki a hordozóból és még így is azt mondták a boltokban, hogy ezerszer biztonságosabb a hordozó nekik, hogy 1-2 cm rel a feje búbja is kint van belőle, mint az ülések.

Mi 9 hónapos korában cseréltük le végül a maxi cosi cabriofixet egy Römer king pluszra, 9-18-as, 60ezer volt akciósan és nagyon jó ülés, 2 évesen is még teljesen jól elfér benne kényelmesen és nagyon szeretem, hogy tudom menet közben dönteni, ha bealudt benne.

2016. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is utolsó!

Nekünk is Maxi Cosi van jelenleg, de használtan vettem, bár nem látszik rajta semmilyen sérülés, a hungarocell is ép. Várunk akkor még pár hónapot.

2016. jan. 3. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!