Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tömegközlekedés-barát sport...

Tömegközlekedés-barát sport babakocsi 3 hós fiúnak? Részletek:

Figyelt kérdés

A mostani babakocsim egyszerűen túl nehéz, a férjem nélkül nem megyek vele olyan helyre, ahol magasra kell felemelni (pl. HÉV).


Olyan kocsit keresek, ami könnyű, majdnem vízszintig dönthető a háttámla és a lábtartó is állítható, inkább lapra csukható de esernyőre csukható is érdekel, ne álljon ki túlságosan a hátsó kerék (szűk ajtón is beférjen).


Tudtok segíteni, hogy egyáltalán melyikeket lenne érdemes kipróbálni?



2016. jan. 18. 14:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hú, volt két Peg Perego amibe beleszerettem (Pliko Mini és Aria), de a P3-ról olvastam sok helyen, hogy szeretik. Nekem kicsit ennél is könnyebb kellene, de gyönyörű kocsi. Köszönöm a segítséget :)
2016. jan. 19. 11:45
 12/18 anonim ***** válasza:
A p3 8,5 kg üresen. Babával, csomagokkal 10 felett. Tényleg jó kocsi amúgy, mi is ezt használjuk. A pliko minit ajánlom, ha kettesben utaztok a kisfiaddal. Újszülött kortól használható, kicsi és könnyű. Ilyenkor télen beleteszel egy bundazsákot, ha nagyon szeles az idő, esetleg az esővédőt is, ugyanis kifelé néző pozícióban van benne a baba. Nézd meg a neten! Én ilyet vennék és ha a férjemmel megyek, használnánk a batár, de kényelmes lengyelt.
2016. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hello, én nem értek a babakocsikhoz, de előbb rákerestem, találtam egy ilyet:

google.hu/search?q=sport+babakocsi&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjhzpHC7bXKAhVDXSwKHfeRAb0Q_AUIBygB&biw=1366&bih=667#imgrc=h7d5FoB_o5zcQM%3A

2016. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jövő héten megyek élőben nézelődni, és így sokkal könnyebb lesz. Közben le akartam mérni a tankomat, hogy látatlanban legyen valami viszonyítási alapom addig is, de lerobbant a mérleg... Talán a mérlegnek is túl nehéz volt :D Egyébként terepre nagyon jó és nagyon könnyű tolni, szóval valóban úgy lesz, hogy párhuzamosan használom a kettőt majd.
2016. jan. 20. 19:35
 15/18 anonim ***** válasza:
Mamas&Papas Armadillo Flip.
2016. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Britax B-Smart3 van nekem és nagyon könnyen felemelem mózessel is, hordozóval is.
2016. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Jó rég nem írtam ide, de minden választ olvastam, és köszönöm szépen az összes javaslatot. A legjobban a Simplicity gondolkodtatott el, nagyon szimpatikus, és élőben is jó minőségűnek találtam, de sajnos nem tudtam lemondani arról, hogy állítható legyen a lábtámasz. Habár mintha láttam volna, hogy van olyan Simplicity modell, aminek állítható a lábtámasza is...

A Bugaboo és a Mamas&Papas nekem most az ára miatt nem játszott, de eleve azt szerettem volna ha esetleg másoknak is segít a kérdés, ill. a válaszok, tehát semmiképp nem fölösleges. Ha a következő gyereknél úgy állunk, szívesen vennék neki Armadillo Flip-et, nagyon szép *.*

A Peg Peregokkal az volt a bajom, hogy nagyon alacsonynak tűnt a kosár, az Aria pedig nem is volt olyan jó még a boltban tologatva sem, mint amilyennek képzeltem. Végül az egybefüggő tolókarról sem akartam lemondani, többek között ezért is esett ki a P3, de volt olyan pillanat, hogy azt gondoltam, ő lesz az igazi. És korábbi ellenvetésemmel szemben nem is nehéz.

Amit saját kutakodásom alapján versenybe állítottam, az a CAM Portofino, ami papíron mindennek megfelelt, viszont sokan írták, hogy egyáltalán nem jó irányítani, és ezt ugye nehéz boltban letesztelni, ráadásul azt a verziót, amit megvettem volna, csak rendelésre hozták volna, így látatlanul kiesett.

Szóval a nyertes egy olcsó, de minden kívánságnak eleget tevő kocsi lett: a Baby Design Mini. 4 hós kortól használható az ajánlás szerint. Ráadásul a szerelemszínemben, türkizben. A tank-kocsim után először olyan érzés volt, mintha játékbabakocsi lenne, rendkívül könnyű. Alacsonyabb, keskenyebb is mint a terepkocsim. Egyetlen hibája az, hogy a tolókar nem állítható, és habár a magassága jó lenne, túl közel van a kocsihoz, tehát lejtőn lefelé kicsit tengelyrugdosós, de ezzel együtt tudok élni. Viszont eszméletlen könnyű irányítani - egy kézzel is, óriási a kupolája és van benne egy kicipzárpzható bővítő betét is, valamint a tolókar alatt van egy pohártartós tálca. Mindenféle járműre felemeltem és sok lépcsőn átcipeltem gyerekkel együtt (azért hozzáteszem, hogy meglepődtem, milyen sokan segítenek Budapesten, sokszor ha udvariasan elutasítottam a segítséget, akkor is fogták és leemelték velem a kocsit). Vettem bele egy bundazsákot, így már meleg és kuckós, főleg a lábzsákkal együtt amit a kocsihoz adtak. Szeretjük :)

2016. febr. 18. 09:52
 18/18 A kérdező kommentje:
Jaj és a kedvencemet kihagytam. A Britaxot. A B-smart és a B-agile is nagyon tetszett (tetszik), csak sajnos ezeknek is nagyon széles a hátsó kereke és olyat kerestem, amit a legszűkebb helyekre is be tudok tolni. Azután találtam először rájuk, hogy megvettem a tankomat, pedig jó lett volna helyette. Most már viszont nem cserélem le. Legközelebb... :)
2016. febr. 18. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!