Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tavaszra új babakocsit szeretn...

Tavaszra új babakocsit szeretnék a kislányomnak, aki addigra 15-16 hónapos lesz (most 13 hós). Milyen babakocsit vennétek ekkora babának?

Figyelt kérdés
Én valami könnyű, kényelmes, fektethető támlájú, és természetesen kicsire összecsukható babakocsira gondoltam. Legyen strapabíró, mert én elég sokat gyaloglok. Az "ilyen korú gyermeknek minek már babakocsi" típusú válaszokat le se írjátok, mert annak értelme számomra nincsen, különben is, elég sok gyermeket raknak babakocsiba akár 3 éves koráig is.. Egyenlőre csak nézegetek, valószínűleg használtan fogom megvenni a babakocsit, max. 15000ft értékben.Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. jan. 10. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
melyik megye? én épp árulok egy ilyet :)
2016. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen Baranya, Pécs. De most kérdeztem a féjemet, mindenképpen tavaszal vennénk csak meg. De azért megmutatnád? Mert egyenlőre egyáltalán nem vagyok képben.
2016. jan. 10. 13:20
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi graco miraget vettünk használtan 8 ezer Ft-ért. Nagyon bevált, fiunk szerette, de ez nem.esernyőre csukható, de mi azt nem is akartunk, mert abból én nem láttam olyat, ami elég masszív lenne. Fiunk két éves múlt, ha úgy megyünk valahova, most is belerakjuk, elfér benne, nincs vele gond.
2016. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Férjemet
2016. jan. 10. 13:20
 5/17 anonim ***** válasza:

akkor a miénk úgy sem lesz nyerő..pest megye...


ő az


[link]

2016. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Te írtad a kettes választ is?
2016. jan. 10. 13:23
 7/17 A kérdező kommentje:
Ötös: sajnos tényleg nem nyerő, a mostani babakocsink ugyanilyen,kék-fehér huzattal
2016. jan. 10. 13:24
 8/17 A kérdező kommentje:
Amúgy szeretem ezt a babakocsit, mert masszív,és strapabíró.Ha nagyobbat sétálunk, gps-el mérve beletettünk 700-800km-t
2016. jan. 10. 13:26
 9/17 anonim ***** válasza:
5 és 1 én vagyok...:) amúgy én jobban szerettem ezt mint a 250 ezres chiccom...csak nekünk nagyon kicsi a csomagtartónk emiatt egy még kisebb kell nekem úgyhogy ezt eladjuk és veszek egy miniatűrt
2016. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ugyan nem tudom használtan mennyi, a Chicco Simplycity szuper. 21 hónaposom van, még egy darabig biztosan kényelmesen elfér benne.
2016. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!