Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák ha talnátok egy...

Anyukák ha talnátok egy kihagyhatatlan akciót megvennétek a babának a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Tudom fura kérdés de ha most van rá mód és lehetőség sajnos nem állunk jól anyagilag lehet pár hónap múlva már nem tudjuk megvenni :(
2016. jan. 22. 13:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szükség lesz rá és amúgy is megvenném később akkor miért ne? Én a terhességem elejétől már vásárolgattam, tök jó hogy nem egyszerre kell rohangálni mindenért, hanem szépen sorban mikor mi akciós azt megveszem. Így anyagilag is jobban járok, a lelkemnek is jó :) Nem vagyok babonás, nem ettől függ h megmarad-e a gyerek, és különben is ha elmegy bárkinek, gondolom úgyis tervez másikat, akkor meg?
2016. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ahhoz hasonlít, mint amikor én elraktam mindent, hogy "jó lesz a következő gyereknek". Jó pár évig nem jött, pár dolgot már el is adtam, mert úgy nézett ki, hogy már nem lesz tesó, aztán mégis lett. Most meg már bánom, hogy eladtam dolgokat, pedig milyen jól jönnének most!
2016. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mindig vannak akciók. Lehet, hogy később adódik egy lehetőség, valaki épp eladja az övét és te épp megtalálod a hirdetését. Ne siesd el.
2016. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

En szemely szerint nem, mert bar elvileg fixen tudtam, hogy milyen fajta babakocsit szeretnek, de megsem jartam meg a terhessegek elejen ott, hogy szivesen vasarolgatnek. Honapok alatt keg sok minden tortenhet es nem csak a babaval, hanem siman az is lehet, hogy tobb mint fel ev mulva megis masik tetszene jobban.

Ezen kivul nekem pl a 3. terhessegem vetelessel vegzodott a 12. hetben, nagyon nem banom, hogy nem kellett utana a babakocsit nezegetni. De nyilvan ennyi erovel barmikor tortenhetne barmi, akar a vegen is, szoval ez nem feltetlenul indok arra, hogy az ember ne vasaroljon.



Miert nem rakjatok azt a oenzt felre? Az ertheto, hogy a komplett babakelengye nem olcso es nem mindenkinek egyszeru az utolso ket honapban kirantani a zsebbol a penzt, hogy mindent egyszerre megvegyen.

Az elso gyerekkel en peldaul minden honapban a terhesseg elejetol lekotottem X osszeget a szamlamon, ahhoz nem nyultunk. 32-34 hetes voltam, amikor megvettunk mindent egyszerre es nem hirtelen kellett a havi bevetelbol finanszirozni, hanem a hat honap alatt lekotott osszeget koltottuk el.

2016. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire alkalmi vétel, miért ne?:) Persze, nem tudom mennyire jársz az elején, és mennyire alkalmi vétel, ezeket te tudod mérlegelni magadban, hogy ha nem akkor másfajtával mennyire lennél elégedett stb. Én ezeket gondolnám végig. Mert persze még belefuthatsz akár jobb vételbe is, ki tudja. De ha ez az álom és mindent mérlegeltél, akkor szerintem is nyugodtan vedd meg.
2016. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen akció, tényleg megéri-e. Pár hónapja volt ehhez hasonló kérdés, ott végül kiderült, hogy mindig azon az áron árulják azt a kocsit, csak mindig meghosszabbítják az akció idejét 1-1 héttel, és ez megy hónapok óta. :)


De ha tényleg alkalmi lehetőség, akkor nem kell kihagyni babonából, nem ezen múlik az egészség..

2016. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!