Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi külső megjelenését...

Babakocsi külső megjelenését fel tudom turbózni valahogy?

Figyelt kérdés

Ikreink lesznek és találtam egy szuper, használt babkocsit, ami tényleg nagyon jó lenne, viszont fekete. Számomra ez hátrány mert nagyon szeretem a színes dolgokat. Mindigis színes babakocsiban gondolkodtam, viszont ami igazán tetszene ikerkocsi, abból színeset csak újonnan találtam, viszont annyit nem szívesen költenék babakocsira.


Arra gondoltam, hogy rávasalható gyönggyel, vasalható betűkkel felturbóznám. Szerintetek megoldható vagy nem fogom tudni vasalóval fixálni a gyöngyöt és a betűket?


Esetleg ragasztópisztollyal?


Minden kreatív ötletet szívesen fogadok.


2016. febr. 16. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
gyöngyöket én bizti nem tennék rá se ragasztóval se semmivel.
2016. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az egyik ismerősöm rózsaszínű csipkét tett rá. Természetesen kislánynak. Nagyon jó lett. 😊
2016. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

ha leszedhető a kupola/textilrészek akkor simán rá lehet vasalni

színes napernyő

a Lidlben volt olyan ragasztópisztolyba való rúd ami csillámos volt meg színes tuti lehet máshol is kapni

vagy varrj rá valami színes zsebet, textil játékot

pöttyözd be fehér textilfilccel

szed szét és meglátod h mennyire és mivel tudod feldobni

2016. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy átlag babakocsi huzata, kupolája nem vasalható. A miénk szerintem szétolvadna. Gyöngyöket se tennék rá, mert ha leesik, veszélyes a gyerekre (lenyeli, megfullad...).


Max. ami az eszembe jut: lehet kapni ülés "liner"-t (nem jut eszembe a magyar megfelelő). Ez nem szimpla huzat, hanem egy szivacsos ülőbetét (ez lenne a jó szó?). Mindenféle színekben kapható, és nagyjából univerzális, az övet átbujtatva rögzíted.

Létezik univerzális kupola, lábzsák is, ezekkel is fel lehet dobni. A játékok is díszítenek.

2016. febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon jó ötleteket adtatok.
2016. febr. 16. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

konkrétan a babakocsi huzatára utólag semmit nem tennék rá, csak ami babajáték.

viszont az akrilfesték (művészellátó, hobbi boltok, esetenként lidl) vízálló, illetve léteznek (legutóbb szintén lidl-ben láttam) dekor tollak, amik abszolút időjárásállóak.

én ezekkel dekorálnék, ha dekorálnék.

2016. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Textil festék eszembe sem jutott, egyelőre ez a kedvenc ötlet, illetve a csipke is tetszene, csak még nem biztos a babák neme:)


Bár közben találtam egy piros ikerkocsit is ami szintén tetszik. Megnézzük a napokban boltban és ha tetszik élőben is, lehet megveszem.

2016. febr. 16. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!