Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Félek nem fog megismerni a...

Félek nem fog megismerni a gyerekem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először is tudom hogy hülyén hangzik a kérdés de másképp nem tudtam megfogalmazni. Szóval a lényeg hogy változtatni szeretnék a külsőmön.Most hosszú barna hajam van de be szeretném festeni szőkére és levágatni vállig érőre. A szemöldökömet is befestetném mert a mostani eléggé sötét lenne az új hajamhoz de ez nagyon megváltoztatná a külsőm és van egy 7 hónapos kisfiam ( első baba) és a környezetem azzal riogat hogy ne csináljak semmit magammal mert a gyerek nem fog megismerni, félni fog tőlem, furcsa lesz neki stb...és mivel első gyerekem nem tudom ebből mit hidjek el...tény hogy fél az idegenektől de a hangomat csak megismerné? Nem?! Tudom most ez egy hülye kérdés de én tényleg nem tudom mit csináljak hidjek azoknak akik ezt állítják? ( mármint hogy nem fog megismerni) vagy ez hülyeség? Bárki válaszát szívesenbmeghallgatom de olyanokénak is nagyon örülnék akik akkor változtattak drasztikusan a külsejükön mikor pici babájuk volt és hogy hogy fogadta..:) én már arra is gondoltam hogy kísérletet teszek egy parókával:D szóval nem tudom...

2016. jan. 22. 01:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ha nézi ahogy festik ahajad akkor fokozatos lesz az atallas
2016. jan. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Visszakérdezek: Sapkában felismer a babád?

Nyugi, fel fog ismerni!

2016. jan. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg fog ismerni
2016. jan. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Mi lenne ha várnál egy pár évet. Mi van ha tényleg megijed a kisbaba? Ennyire nem kell depressziósnak lenni. Aztán majd néhány év mulva azt fogod itt kérdezni hogy miért pisil be a gyerek. Meg még kitudja milyen traumája lesz.
2016. jan. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Anyukám mesélte, hogy ő is más stílusú hajat vágatott kb akkor amikor annyi idős voltam. Megijedtem. Nem volt életre szóló trauma, csak hirtelen sírva fakadtam. Megvigasztalt, utána nem volt gond. :)
2016. jan. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én rövidre vágattam a hajamat, megismert és nem ijedt meg.

(Gondold át azért, hogy a szemöldöködet majd min. hetente festegetheted újra, különben elég "ciki" lesz.)

2016. jan. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csináld, edződjön csak a gyerek.

Nem lesznek emiatt frusztrációi, nyugodj meg!

Megszagol, oszt tudja is, hogy te vagy az.

Viccet félretéve ne parázz, ez nem akkora dolog, hogy rugózni kelljen rajta.

2016. jan. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En szokerol vorosre valtottam, amikor a kisebbik gyerek hat honapos volt. Semmi gond nem volt, megismert. :)

A szemoldokfestes mar mas. En nem nagyon szoktam, inkabb magamnak csinalom, mert nem szeretem, ha eros. Egyszer megis befestette a kozmetikus, elegge sotet lett kozvetlenul utana es zavarta a gyereket, le akarta szedni.

Attol meg megismert, de nem tetszett neki. :)


A hangod, illatod, erintesed sokkal tobbet szamit neki, mint a hajad szine.

2016. jan. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg fog ismerni. :) Fiam is 7-8 hónapos volt, amikor a majdnem derékig érő szőkéből lettem barna bubi. Megismert. :))
2016. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom hangszálátültetésre nem mész és hypóban sem fürdesz meg, így a hangod és az illatod alapján tutira megismer majd :)

Ha meg megijed, akkor majd megnyugszik, mindentől úgysem tudod megkímélni az életben...

2016. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!