Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Multifunkciós babakocsi mellé...

Multifunkciós babakocsi mellé vettetek sport kocsit is?

Figyelt kérdés
Ilyen babakocsink van [link] meg van egy tescoból vásárolt hauck (elég gagyi, amúgy jó lenne csak éppen nehéz tolni). E mellé Te vennél még sport babakocsit, úgy hogy 16 hónapos a gyerek és tervezünk még egyet. Csak mert férjem nem nagyon értékeli az ötletet... Én szeretnék vmi jó minőségű könnyű kis sport kocsit. Esetleg tudtok ajánlani valamilyet? Vagy Te inkább nem is vennél a helyemben?
2016. febr. 16. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk csak egy multifunkciós van, bőven elég volt. Igaz olyan 14-15 hós kora óta már azt sem használjuk, metz sétálunk mindenhova.
2016. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy 14-15 hónapos babával hogy lehet haladni? mert az én gyerekem is elindult már 10 hónaposan, de egy 20 perces séta vele másfél óra is lenne...
2016. febr. 16. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, én vettem. Bent van a kocsiban állandóan, így ha megyünk valahova, nem kell pakolászni. A nagyobb gyerek is könnyen tudja tolni, a multit nehezebben kormányozza.
2016. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Igen, lassan lehet haladni, eleinte csak rövid távokat, mostmár 19 hónapos és sokat sétálunk.

2016. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AMellé nem vennék másikat amit linkeltél, mert ahogy nézem az is teljesen olyan mint egy sport babakocsi és könnyű a váza is.
2016. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vettem én sem, ha nagyon sétálhatnékunk volt, akkor vittük a sportrészben, rövid távra sétáltunk. De lehtöbbször azért autózunk és rövid távokat sétálunk csak. Néha azért jó lett volna egy kis sportkocsi, de annyiszor nem kellett, hogy megérte volna venni és tárolni.
2016. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!