Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik jobb szerintetek?...

Melyik jobb szerintetek? Bebetto Luca, Raf-Pool White Lux?

Figyelt kérdés
A Luca kinézete nagyon tetszik, a White Lux viszont jó magas. A párom 2 méter magas, nagyon megörült a White Lux-nak, viszont a leírások alapján a Luca nekem szimpibb. A Lucát nem láttam élőben, nemtom az milyen magas.

2016. febr. 21. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem követném el azt a hibát, hogy olyan babakocsit veszek, ami a férjemnek tetszik jobban. Ugyanis te leszel az, aki hóban-sárban, télen-nyáron tologatja, nem ő. Úgyhogy ha rám hallgatsz, önző leszel, és azt veszed meg, amelyik neked a legkényelmesebb.
2016. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az, hogy magas legyen a kocsi, nekem is jobban tetszik. Persze, én tolom többet majd, de a 175 centimmel nekem is jobbtetszett a magas babakocsi. Nem kéne a babához folyton mélyre hajolni.

Szóval nem zárkózom el a magas babakocsitól, sőt... Csak azt nem tudom, hogy a luca mekkora lehet... illetve, hogy tulajdonságok szempontjából melyik a jobb a kettő közül.

2016. febr. 21. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!