Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsi jobb? Baby...

Melyik babakocsi jobb? Baby design Lupo, Espiro Vector vagy Bebetto Solaris?

Figyelt kérdés
Elonyei, hatranyai, kinek mi a tapasztalata? Azt is kell tudnotok hogy a 4 en lakunk es lift nincs meg tarolo sem. Szoval a babakocsi vazat a kocsi csomagtartojaban fogom tarolni. Mar egy hete nezegetem ezeket a babakocsikat es egyszeruen nem tudom eldonteni melyik lenne jobb szamomra. Mar ugy erzem begolyoztam, az is fontos hogy nagyon kirandulosok vagyunk, szoval olyan babakocsi kell amelyik barhol elmegy, beton, erdo, saska.

2014. márc. 17. 10:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Azt venném, amelyiknek a legnagyobb a hordozója. A legtöbb baba ezeknek a 3in 1 babakocsinak a no name hordozóját kinövi 3-4 hónaposan, s jön a gondd, hogy miben ül a kocsiban...

Na meg a mózesek sem túl nagyok...

Én egy olyan kocsit néznek, Mire maxi cosi hordozót lehet tenni, mert az egy nagy hordozó, elfér benne a gyerek meg 1 evesen is, s fel tudod benne vinni a picit az emeletre.


Ajánlanám a quinny Senzz kocsit, mert nagyon praktikusan összecsukható, s egy kézzel lehet vinni, a másikban tudod vinni a hordozóban a babát!

Minden terepen elmegy, mert Hugomnak olyan van Németországban, s bírja a strapát!

2014. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Erre gondoltam.


[link]

2014. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A luponak nagyon pici a hordozoja,talan a legkisebb de az interneten azt irjak hogy a maxi cosi is kapcs.hozza.azt amelyiket ajanlottad az Jo meg tetszik csak en ujat szeretnek Ami max 120 ezer.elso varva vart babank
2014. márc. 17. 11:20
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha max 120 a limit akkor a lengyel csodakocsik helyett inkább Abc Design Cobrát javasolnék. Hatalmasak a kerekei, ezért nagyon jó terepen használva is, nagy a bevásárlókosár, Maxi cosi csatlakoztatható rá, jó a minősége és megoldott a szervízháttér ha beüt mégis a krah.
2014. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem az Espiri vector van.Nagyon szeretem,gyerekemnek kenyelmes.A hordozot 8 honapos koraig tudta hasznalni,de akkor sem kinotte,hanem annyira ult volna,h mar nem volt praktikus.Pedig a fiam nem kicsi,magasabb az atlagnal.Nekunk bevalt,a tobbit nem ismerem.
2014. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezek mind nagyon jó babakocsik, mi egyedül az espirot nem próbáltuk. Az ára és a színválaszték miatt a Bebetto mellett döntöttünk. A babaszafariban próbáltuk a Baby design-t, de a semleges színre 5 hónapot kellett volna várni, illetve 120 körül lett volna. A csepeli bababoltban vettük meg végül a Bebettot, mert minden színből tudtak szállítani pár napon belül, és 85re le volt árazva. Imádjuk, nagyon jó, és még fórumokon is dicsérik. Láttunk egyszer 1 listát,h melyek az EU legjobb babakocsijai, a Lupo és a Solaris is az első 20 ban volt, a sok 100ezres kocsik között/előtt. Ti kipróbáltátok őket?
2014. márc. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mi kiprobaltuk a baby design lupot meg az espiro vectort!!nagyon jo kenyelmesek!a bebetto solarist meg nem lattuk elobe!nem probaltuk,de igy interneten nagyon tetszik a barnas bezses.meg az ara is tokjo!! :)
2014. márc. 17. 16:59
 8/16 A kérdező kommentje:
a cobrahoz nincs benne az arba a hordozo.es ha kulon meg hordozot venni hozza akkor kijon 150 ezerbe is,es az mar nekunk borsos. (
2014. márc. 17. 17:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Végül is nagyot nem bukhattok azzal sem, ha próba nélkül rendelitek meg a Solarist - gondolom Te is a csepeli bababoltban nézted. Mert ott úgysincs postaköltség, ha meg vmiért mégsem jönne be, csak azt bukhatnátok be. Mert netes vásárlásnál kötelesek visszavenni az árut, nem is kell megindokolni,h miért (max a visszaküldést/szállítást kéne fizetnetek). Egyébként - tapasztalatból mondom - pont ugyanolyan jól irányítható, kezelhető, mint a Lupo. Talán annyi előnye még van a Solarisnak,h nincs keresztrúd a hátsó kerekek között, nem lehet belerúgni. Van akkora árkülönbség a 2 kocsi között,h szerintem megéri megrendelni a solarist (ha nincs lehetőségetek elmenni Csepelre). Még annyi,h a solarisnál minden színhez ugyanolyan szürke hordozó van, tehát az nem lesz barna/bézs - de ez lehet,h látszódik is a képeken.
2014. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem,h 8 napon belül kötelesek visszavenni. Ezért mi is még aznap mikor megjött, összeraktuk, kipróbáltuk,h minden stimmel-e. Szerencsére semmi gond nem volt :)
2014. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!