Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 9-36kg gyerekülésből milyet?

9-36kg gyerekülésből milyet?

Figyelt kérdés
Kislányomnak szeretnék venni gyerekülést. 9-36kg-ig most 2 éves múlt 12kg. Kinek milyen vált be? A Chicco Neptune-t néztem ki, szerintetek milyen lehet? Bármelyikről szívesen olvasnék véleményt!
2016. febr. 22. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk a kisfiunknak Cybex isis-t (nem isofixest). Még nem próbáltuk hosszabb távon, de egyelőre jónak tűnik. 35-36 ezerert volt a brendonban és a mall.hu-, nem tudom h tart-e még az akció. De nekem ez a Chicco így kep alapján nem annyira tetszik, nem tűnik vmi kényelmesnek - aztán persze lehet h az.
2016. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Cybex Pallas van, a babahordozóból már ebbe tettük át kb. 9 hónapos korában, jelenleg 19 hónaposan és 12 kg-osan még pajzzsal használja. Nekünk ez teljesen bevált, annyi hátránya van, hogy menet közben elég nehéz megdönteni (van egy Römer ülésünk is és azt sokkal könnyebb).
2016. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó választ mintha én írtam volna ☺ Lányom is szereti a Pallast és jók a tesztjei is.
2016. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van 1,5 éve. Szereti a fiam, kényelmes.

2016. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Megnéztem a Chiccot amit írtál, nekem nem tűnik túl kényelmesnek, próba nélkül semmiképpen ne vedd meg.
2016. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A cybexet én is néztem. Viszont nem tudom mennyire viselné el a pajzsot, mivel nincs ahhoz szokva.
2016. febr. 22. 15:10
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez volt a másik amit néztem.

2016. febr. 22. 15:22
 8/8 anonim válasza:
Mindenképpen 5 pontos biztonsági övest vennék neki és könnyebb beövezni is. Ha jól van hozzászoktatva az 5 pontoshoz akkor hosszú ideig abba tudod övezni. Mi az elejétől kezdve 5 pontosba raktuk. Eddig 3 ülése volt és most 10 éves. Ami most ban neki az is 5 pontos. Nagyon jól tűri pedig néha elég hisztis csaj. Mondjuk a mienk elég jól be lett szoktatva az 5 pontosba és egy három órás utat is szépen végigül szorosra húzott övekkel.
2016. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!