Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szokás kilakatolni a babakocsit?

Szokás kilakatolni a babakocsit?

Figyelt kérdés
Nemsokára elköltözünk, és ott már sokat fogunk a babuval járkálni. Nem egy drága kocsi, de a bátyáméktól kaptam kölcsön, nem szeretném, ha lába kélne, amíg pl. felmegyek a munkahelyemre (2.em, csak lépcső van) a kicsivel. Érdekelne, hogy más is kilakatolja ilyen esetben? Köszönöm előre is a tapasztalatokat.

2016. márc. 7. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ki szoktuk lakatolni. Itthon is (másodikon lakunk, fél emeletet a babakocsi tárolóhoz is cipelni kellene), így inkább oda szoktuk lakatolni a korláthoz, mert van a bejárati ajtónál egy beugró rész (más is így csinálja nálunk). Apósoméknál is, ők a negyediken laknak, ott már kelt lába biciklinek, babakocsinak. Egyszer közjegyzőhöz mentünk, ott is odaláncoltuk a korláthoz, erre egy nő leordított a hajunkat, hogy ne lakatoljuk oda, mert tönkreteszi a több tízezres festést és nekik már rohadtul elegük van, hogy a sok hülye nem képes arra, hogy magával vigye a babakocsit, ha már azzal jöttünk. Mire szólhattunk volna, már elrohant.
2016. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jesszus, akkor erre számítsak? Kiabálni fognak velem? Kicsit érzékeny vagyok mostanság, de akkor megacélozom magam.
2016. márc. 7. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon hely függő.

Van ahol ki lehet rakni, de még több hely ahol elviszik. Nem is feltétlenül azért lopják el mert kell hanem csak azért mert ott van.

Ha ott hagyod valahol akkor az a jó ha valami félreeső helyen, mint pl. az előző írta a félemelet.

2016. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És amikor bankba, drogériába, zöldségeshez mentek? Beviszitek a kocsit? Vagy ha kint marad, lakat ennyi időre is? Köszi.
2016. márc. 8. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén mi így nem hagytuk ott üzlet előtt. Eleve ha alszik, akkor nem keltem meg ezzel. Az a hely az ő komfort zónája. Ilyenkor döbben rá az ember, hogy az akadálymentesítés nem csak a mozgássérültekről szól. Szerencsére az átlag bank és drogériában gond nélkül betudja vinni az ember a babakocsit, ahova meg nem azt elkezdtük kerülni.
2016. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhová beviszem. Merjen valaki szólni érte 😉
2016. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Remélem befér majd a kis böhöm az ajtókon. :)
2016. márc. 8. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahová befér, oda bevittük mindenhova. Ahová meg nem fért, oda nem mentünk, ha muszáj volt, akkor felváltva mentünk be a férjemmel. Kivétel volt ez alól a közjegyző, ott mindkettőnknek jelen kellett lennie egyszerre.
2016. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Ahova befér, oda beviszem. Egyszer volt olyan, hogy a férjem ment valahova babakocsival, de nem fértek be, akkor kint hagyta a kocsit, de nem kötötte ki, mivel nem is készült ilyenre. Ha lépcsőházban kellene hagynom, akkor én is inkább kikötném, mint hogy ellopják. Újabban a gyerekorvosi rendelőbe nem lehet bevinni a babakocsit (érti ezt valaki?), kint kell hagynunk, viszont nincs hova láncolni. Itt bíznom kell abban, hogy a rendelő udvarába idegenek nem jönnek be, az anyukák meg nem lopnak.
2016. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!