Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a jobb babakocsi?...

Melyik a jobb babakocsi? Video linkek a kepek helyett! Ha esetleg valamelyiket hasznaljatok, mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

GB Lyfe : (1 perces video)


https://www.youtube.com/watch?v=iHInHtzcefA


Chicco Urban: (1:29 perc)


https://www.youtube.com/watch?v=6QsDHGRZsrM


Graco Click Connect: (kb 3 perces, de a lenyeg 1:04-kb 2 percig)


https://www.youtube.com/watch?v=DUMB6QT9_NA


2016. márc. 16. 22:54
 1/6 A kérdező kommentje:

bocsi a videokert, viszont a kepek alapjan nehezebb eldonteni, hogy milyen az adott babakocsi.


Csak ezek kozul tudnek valasztani. Fontos, hogy mozeskosaras legyen a babakocsi, viszont nem talalok olcson.

2016. márc. 16. 22:58
 2/6 anonim ***** válasza:

ezek közül egyik sem kifejezetten mózes kosaras, csak mindegyik ülő/sport része azzá alakítható.

miért fontos a mózes?

nekünk anno azért volt az, mert az első hónapokban, ha vhova mentünk, mamázni pl, akkor a mózest is vittük be a lakásba és abban aludt. ezek közül egyiknek sem alkalmas arra a mózes része (ami tk ugye az ülőrész), hogy külön mózeskosárként használd.

az utolsónál de pláne nem, az csak egy szimplán majdnem (!) vízszintesig döntött háttámla.


ha nem fontos a mózes, akkor még talán leginkább az elsőt választanám. az nem tetszik a legkevésbé.

2016. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó nekem nem tetszik, nem hajlik le vízszintesig. A másik kettőt ki kéne próbálni élőben, pl milyen a súlyuk, meg ott már az ár se mindegy. Az elsőnek nagyobb a napellenzője, az elég hasznos tud lenni, de csak az alapján nem lehet dönteni.
2016. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a mozes volt fontos szempont,hogy mikor pici es elalszik lenn mig a nagyokat rendezem ne kelljen a kocsit a szobaba betolni.csak leveszem a merev mozest a vazrol.de ezeknek pont a mozes reszuk nem igazan mozes.....ez a sportbol csinalunk mozest dolog...probaltam parat,messze nem er fel egy kulonallo merev falu mozessel.

Miert csak ezek kozul tudsz valasztani?ahogy nezem nem a legolcsobb kocsik.ezek arabol talalnal olyat amihez kulon mozes van.akar hasznaltban is.es nem feltetlen nehez a vazuk,foleg a mai kocsiknak.ha esetleg ez szempont.

En vegul hasznaltan vettem egy eleg ritka fajtat mert nagyon megtetszett,hogy ugy tudom attforditani a tolas iranyt mindharom reszevel,hogy nem kell levennem a reszeit es forditva feltenni hanem a tengelye korul elfordul a tolokarral egyutt igy a bolygos kerek is mindig elol maradnak.(giordani ethos trio a neve)

2016. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Külföldön elek, és itt nincs rendes Mózeses babakocsi. Ezek azok a választások amelyekből Mózest tudok csinálni. .. ha lenne is külön álló mozes, az kB ennek a háromszoros ara...
2016. márc. 17. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Külföldön hol?


szerintem az itt kapható babakocsik mind-mint külföldi gyártmányok. Jané (egyik fajtának nem kifejezetten mózese, hanem mátrix hordozója van, na az nagyon szuper), peg perego, abc design, espiro (nekünk ez volt, vector, imádtuk), Carena, és még sorolhatnám... és ezek nem is a csúcskategóriásak.

2016. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!