Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A testvérfellépő használható?...

A testvérfellépő használható? Nem tapostátok el minden lépésnél?

Figyelt kérdés
Elég drágák és attól tartok, hogy csak útban lesz és nem fogok tudni vele majd közlekedni. Aki használta, milyet és mennyire vált be? Mik a tapasztalatok?

2016. márc. 22. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lascal BuggyBoardunk volt, használtan vettem kb. harmadáron. Nekünk nagyon bevált, hosszú sétákat tehettünk meg a 2 és fél éves lányommal is: ha elfáradt, feláll rá, de még az is előfordult, hogy lekuporodott.
2016. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, azt néztem most én is használtan.

Csak a képekről olyan nagynak tűnik. Nem léptél rá? Lehet ezzel tempósan is haladni, vagy csak óvatosan lépkedni mögötte?

2016. márc. 22. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Lépni nem léptem rá, olyan lehet, hogy volt, hogy egyszer-kétszer belerúgtam :))) Úgy rémlik, kicsit távolabbról kellett tolni a kocsit, mint anélkül, de különösebb kényelmetlenséget nem okozott, könnyen megszoktam. Bennem úgy maradt meg, mint egy szuper dolog :)
2016. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!