Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Testvérfellépős babakocsi...

Testvérfellépős babakocsi választásához kérnék tapasztalatokat.2éves lesz a nagytesó, olyan kocsit szeretnék, amibe be van már építve a testvérfellépő. Kinek van ilyen?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy van több ilyen kocsi is, de némelyiknél úgy tűnik, hogy a túllógó lábtartó miatt nem is tud rendesen ráállni a tesó a fellépőre. Furcsa. Tudnátok olyan típust mondani, ami biztosan tesó-kompatibilis?

Ezek az utólag feltehető tesófellépők nem tetszenek. köszönöm



2015. okt. 2. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább a kismotort és a futobiciklit ajánlom:)
2015. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Peg Perego Pliko P3 nekünk bevált, de ugye a nagy csak akkor tud ráállni, ha a kicsi nincs lefektetve.
2015. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aHermann ***** válasza:

Szia!

Egy kicsit off leszek, de miért nem inkább tesóüléssel bővíthető babakocsit nézel? Sokkal kényelmesebb mindenkinek.

Ha elfárad a nagy, csak beül, és mentek. Ha beteg, vagy fáradt állni sem fog tud fog. Cipelni a nagyot, meg babakocsit tolni nem egyszerű.

Amúgy ezek sima babakocsik, tehát a mérettől sem kell tartani.

Valószínű drágább, mint amit nézel, de nem törvényszerű.

Pl. Graco Trekko Duo, Hauck Duette, Phil and Teds használtan, Britax B-Dual (kifutó).


Nekem buggypodom van, de a nagyoknál életmentő volt. Még amikor 2,5 éves volt a nagy, akkor is napi rendszerességgel használtam. Volt, hogy félnapokat jártam intézkedni, orvoshoz. Ültek a kocsiban. Ha tesóülés nélkül mentem, volt hogy 3felé kellett kapaszkodnom (nagy, babakocsi, én), mert sokszor nem adták át a helyet a "nagynak" se.

2015. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!