Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vélemények Bebetto Luca...

Vélemények Bebetto Luca S-line babakocsiról?

Figyelt kérdés

Használja valaki ezt a típust? A Nicot és Aquariust ismerem, de most jöttek új színek a Luca S-lineból a csepeli bababoltba. Teljesen beleszerettem ebbe:

[link]


Bármilyen negatív és pozitív vélemény érdekel. Többek között pl. hogy elég tágas-e a mózes és a sportrész?



2016. ápr. 16. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk pont ilyen van! :) Én teljesen elégedett vagyok vele. Jó az idő, sokat sétálunk, így többet is használjuk, szerintem szuper.
2016. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Írnál róla,hogy mennyire tágas a mózes, kb hány hónapig használható? És a sportrész? Mert ha jól láttam, kisebb mint a sima Bebetto Luca sportrésze.

Strapabíró a kocsi? És a kerekek? Sportrész mennyire dönthető hátra?

Nektek milyen színben van? Megnéztétek személyesen, vagy csak megrendeltétek a netről?

2016. ápr. 17. 08:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy csak most írok, nem láttam hogy írtál. Elég tágas, bézs színben, elég strapabíró, egyszer véletlen kint hagytuk a teraszon viharban, feldöntötte a szél de semmi baja nem lett. (persze a baba bent volt) Már évek óta használjuk, a kisebb lányom korából.
2016. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anna Rácz válasza:
Sziasztok! Van valaki Győr-Moson-Sopron megyéből akinek bebetto kocsija van? És megengedi hogy megnézzem élőben? Első babánkat várjuk, mi is ezzel a kocsival szemezünk, de nem merjük látatlanban megrendelni. Csepel meg ugye nem a szomszéd. Köszönöm!
2016. okt. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!