Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit lehet kezdeni a számodra...

Mit lehet kezdeni a számodra sértő helyzettel boltban, amikor azt nézik nem e lopni akarsz es babakocsiba pakolni a kosár helyett?

Figyelt kérdés

Épp két terméket hasonlítottam össze(ahol törzsvásárlo vagyok),közben visszaadtam a gyerek maciját mert kidobta a babakocsibol.a nagy darab üzletvezetö (aki először volt jelen),felénk tornyosult es miután kényszeresen megdicsérte a gyereket milyen szép, arról faggatott, mégis mindkét terméket meg akarom e venni.mondtam hogy melyiket gondolom, de közben még szétnéztem a többi termék között. ezután nem tágított, végig ott állt közvetlen mellettünk és bámult minket.kicsit feszülten megkérdeztem zavarunk e...erre kérdezi miert.mondtam mert csak itt áll mellettünk.erre közli, hogy ott áll ahol akar. Csak érdekes ahogy távoztunk a pénztárhoz hirtelen már nem akart ott állni hanem lesett tovább minket.


Ilyen esetekben semmit nem tehet az ember? Le kell nyelni?


2016. ápr. 22. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Én megkérdeztem volna, hogy ha ennyire attól fél, hogy lopok, akkor a fäszért nem írja ki, hogy babakocsival tilos a bemenet? Meg hallott-e már róla, hogy jobb helyeket full bekameráznak és külön személyzet van arra, hogy nézze a monitorokon, hogy lopnak-e, nem az üzletvezető liheg egy darab vásárló nyakába, miközben két sorral arrébb lehet épp Kolompár Dzsamilla egy teljes spa kezelést rak a szoknyája alá.
2016. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%

Panaszkönyv.

Mondjuk velem sosem történt ilyen. De ahol mondjuk rendszeresen lopnak ott megértem a bizonytalansàgot. Sok helyen pl a dolgozóknak kell kifizetni a kàrt amit a tolvajok okoznak.

2016. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Ennél a szituációnál amit leírtál szerintem nehéz bizonyítani hogy igazad van, vagy csak Te érezted úgy, hogy Titeket néznek, és a boltvezető esetleg tényleg nem akart semmi rosszat, csak épp ott álldogált. Éppen ezért én ebben az esetben nem írnék a panaszkönyvbe.

Egyszer írtam hasonló esetért, még egyetemista voltam amikor egy Spar biztonsági őre konkrétan megállított és kinyittatta a táskámat, és belekötött a félig kifogyasztott dezodoromba.... na ez elég konkrét eset volt. A Tiétek szerintem nem az, bár én elhiszem Neked, hogy tényleg Titeket nézett..

2016. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Hát szerintem, amit leírt, az elég konkrét.
2016. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
4-es, szerinted mi konkrét benne? Mit írnál a panaszkönyvbe? "Megdicsérte a gyerekemet,aztán megkérdezte mindkét terméket megveszem-e..." ez így önmagában semmi arra utaló dolgot nem tartalmaz, hogy bármivel gyanúsította volna a kérdezőt. Az hogy úgy ÉREZTE teljesen más kérdés.
2016. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Lehet hogy csini vagy és tetszettél neki, ezért bámult. Egész nap unatkozik, végre látott egy jó nőt...
2016. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Ès ha azért figyelt abban mi a panaszra okot adó? Ez is a dolguk. Nem gyanísotgatott, nem sértegetett csak figyelt.
2016. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel a helyzettel semmit.

Viszont, ha konkrét gyanúsítás érne, mondd hogy nézzék vissza kamerán, te aztán nem magyarázkodsz! Ha nem lehetséges, akkor se vonulj el vele, hogy megnézze a táskádat/babakocsitokat. Lássa mindenki, hogy nincs rejtegetni valód.

Plusz egy bocsánatkérés dukál...

2016. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyenkor a betétek között kezdek el válogatni és ha továbbra is ott maradnak mellettem (pl. a dm-es biztiőr), akkor kérdezek is az adott termékekről. de ilyen kellemetlenül, pókerarccal: "mit gondol, ez felszív elég sok vért? tudja, a szülés óta nem vagyok az igazi ott lenn" annyi kellemetlenül viselkedő biztiőrt aláztam már meg így:D
2016. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
Engem sosem zavart az ilyesmi. Mivel sosem akartam lopni, semmi titkolni valóm nem volt. Az a dolga, hogy figyeljen. Semmi sértőt nem látok benne. Az se zavar, ha a táskába szeretne bele nézni és azon se haborogtam, amikor repülőtéren vittek kulonszobaba. Mia sértő benne? Nem mondom, hogy élvezem minden pillanatát az ilyen helyzetnek, de nem is zavar különösebben.
2016. ápr. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!