Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Megéri az árát Stokke babakocs...

Megéri az árát Stokke babakocsi? Tényleg annyira jó?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
nem
2016. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2016. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Egy dolog miatt érte meg nekünk jobban, mint a többi: a gyermeked szemmagasságban lehet veled. Ez áldás nemcsak a lelkednek, de a férjed és a te derekadnak is.:)


Egyébként "csak" annyit tud, hogy jó a rugózása, lépcsőztethető, moduláris, mind3 rész 0+os újszülött szűkítővel, a tolókarja állítható, elöl, hátul lehet rá táskát tenni, a modulok előre és hátra fordíthatók, a babakocsi összecsukható, a modulok külön könnyen le- és felszerelhetők.


De ezeket biztosan tudja más kocsi is mind, én nem tudom, de mi ezeket is imádjuk benne.:)

2016. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
egyetlen dolog van ami a stokke sajátságos tulajdonság, hogy magas. minden más, amit pl. az előző válaszoló is írt, tudja egy olcsóbb kocsi is. mi kocsink 150.000.- és még több tulajdonsága van mint a stokkenak, nekem ez tetszett és nem a belvárosban lakunk, hogy számítson a magasság (a szmog miatt készült, ne a derék kímélés volt az elsődleges cél, de nyilván szerencsés véletlen)
2016. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
szemmagasságban??? Neked hol a szemed, a köldököd mellett?
2016. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Egy babakocsi sem ér fél milliót. Használtan 150-et talán.
2016. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Sosem vennék ilyet, még ha multimilliárdos lennék akkor sem!
2016. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

5: 150 cm "magas vagyok", nekem valóban kb. szemmagasságban van a gyermek.:) egyébként lehet, hogy nem arra tervezték, hogy ne fájjon a férjem dereka, de attól még jó.


múltkor amúgy azt írtam, hogy a szmogban is tökjó (Lipótvárosban élünk), erre valaki azt írta: a szmog nemcsak lenn van. Na tessék, semmit se lehet már mondani itt.:D

2016. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Nagyon jól manőverezhető, egy ujjal akár.

Monstrum és strapabíró.

Ezen felül elegáns.

A legjobb tulajdonsága, hogy nagyon magasan ül benne a kisbaba, pszihológusok szerint ez kifejezetten jó nekik. (youtube videóban beszélnek róla pszihológus, aztán hogy ezért mennyit kaptak zsebbe az már más kérdés)

A 4moms és a bugaboo, vagy az inglesina sokkal sokkal drágább márkájú babakocsik.

2016. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Javaslom a màsik Stokkes topikot! Megèri? Ez relatív, de azèrt èletèrzèsről nem beszélhetünk.
2016. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!