Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért nézik le a Stokke-s...

Miért nézik le a Stokke-s anyukákat?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
Ki nézi le?
2016. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
81%
Talán sokan unják már a sznobságot, a státusz-szimbólumokat...
2016. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
72%

nem nézi le senki a stokkes anyukákat. azokat nézik le akik ezzel nagyzolnak :)

előbbi babakocsis kérdésnél is, mindenki normálisan válaszolt a kérdésre, kivétel az egyik anyuka, neki muszáj volt odatennie, hogy a stokkejukat nőtte ki a gyerek 3 hónaposan :D

2016. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is megakadt a szemem a "Stokkét kinövő gyerek"-es válaszon, mert semmi köze nem volt a kérdéshez. Én egyébként még senkivel nem találkoztam, aki bárkit lenézett volna bármilyen babakocsi miatt.
2016. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
88%

Lenézni csak azt lehet, aki hagyja magát. Kit érdekel, hogy kinek milyen babakocsija van. Én egy miatt szoktam nézni a babakocsikat, azért mert kismama vagyok, és még nem döntöttem el, milyet vegyek. Vehetnék Stokke-t is, lenne rá pénz, nekem egyszerűen nem jön be, nem tetszik. De ha valakinek ez az igénye, akkor vegye meg ezt. De akkor minek foglalkozik mások véleményével?

Én pl. nagy, masszív babakocsit fogok venni. Fontos számomra a nagy mózeskosár is. De nekem nem kell emelgessem, nem kell cipeljem, és a kocsinkba is simán befér (akár összecsukás nélkül is).

Én is hallom a véleményeket, hogy túl nagy, túl nehéz. Vállvonással elintézem. Ha társasház 4. emeletén laknánk,lift nélkül, én sem ezt venném. Szóval kit érdekel a másik véleménye?

2016. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
7%
Ugyan már!:) ne törődj velük! épp ma mondta a férjem, hogy olyan jó más Stokkés párokkal összemosolyogni.:) igaza van! A Stokke egy döntés, egy választás, nem egy szimpla kocsi. Mi imádjuk: szerkezetileg, életstílusilag és mindenhogyan!
2016. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
88%

na valahol itt leledzik :D


utolsó, milyen életstílus társul a stokkehoz? biztos én vagyok a hülye, de miért nem csak egy kocsi? nekünk is elég drága babakocsink van, de senkivel nem mosolygok össze :)

2016. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

Itt gyakorin látom, hogy elég sokan lenézik azokat akik azt írják nekik stokke babakocsijuk van.. Mert ők sznobok, mert ők nagyzolnak, ők nagyképűek..


Életérzés? Hmm... Nekem egy életérzés nem egy babakocsinál kezdődik de hát kinek mit adott az élet:)


Nos én nem tudom.. Sznobság? Én olyan elhízott,eligénytelenedett nőket látok stokke-val.

Ezek szerint most akkor mégsem gazdagok veszik?! Vagy azért nincs magára pénz mert elverte babakocsira:D?

Tényleg... Mert ha egy igényes,szép,dekoratív hölgy tologatná azt mondom igen... Szépen összevannak rakva.. De így?? Mondjuk a legnagyobb kan cigányok is a legujjabb merciből szállnak ki nem de bár? Áhhhá akkor már tudom is... :)


Én nem nézem le őket mert ilyet vesznek. Sztem mindenki olyat vegyen amire van pénze nem? És amilyen tetszik neki... Hisz ez egy életérzés, Egy döntés. Egy választás!!! :D :D

2016. máj. 5. 21:58
 9/66 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem is csak azokat nezik rossz szemmel akik nagyzolnak vele.

Nekem sem tettszik,de hat izlesek es pofonok ;)

En spec utalom a draga amde egyedi babakocsinkat.....szivem szerint a dunaba dobnam es elovennem a masodik gyerkoc jo nagy kereku,orias,20.000ert hasznaltan vett babakocsijat.de Apa olyan buszken valasztotta ezt..hat legyen meg a boldogsaga. :)

2016. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
41%
#9 nektek milyen kocsitok van?:)
2016. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!