Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Egybe tolókaros sport babakocsi?

Egybe tolókaros sport babakocsi?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem olyan lapra csukható babakocsit ajánlani, ami aránylag kicsi, könnyű, de a kerekei viszonylag nagyobbak, szóval nem az a kicsi amilyen az esernyő kocsikon van, ami két hónap alatt tükör simára kopik, hanem valami strapabíróbb kereke van. Mint pl. a Lorelli, Caretero Monaco, ezek között vacillálok, de ha van más ötlet, annak is örülnék. Köszönöm, ha valaki tud ilyet és megosztja velem. Hauckom is volt már, de az valahogy nehezen irányíthatónak tűnt.
2016. máj. 21. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Chicco Simplicity. Sokat kutattam, hogy milyen vegyek, mert előtte jól befürödtem egy bababoltos "noname" esernyőkocsival. Nem bántam meg, nagyon szerettem! Már nem használjuk, mert 3.5 éves a kisfiam, de ha beteg volt, még nemrég is elővettük, hogy elvigyem benne orvoshoz.
2016. máj. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. máj. 22. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!