Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit ajánlanátok...

Melyik babakocsit ajánlanátok 2 hónapos,8 kg-os babának?

Figyelt kérdés

Kedves tapasztalt anyukák. A kisfiam 2 hónaposan 8 kg és 74-es ruhát hord, így kinőtte a babakocsira csatlakoztatható autós hordozót és a mózest is. Sokat utazunk autóval, ezért fontos, hogy széles és hosszú autós hordozónk legyen, de nem ismerem a babakocsikat, tanácsot szeretnék kérni.

Sétálni is szeretünk, ezért olyan sport üléses babakocsira lesz szükségünk, ami teljesen ledönthető, tolóirány változtatható és föld úton is jól tolható (nagy kerekű). Amihez van esővédő, szúnyogháló, napernyő.

Rengeteget néztem a neten, de már annyi infó van a fejemben, hogy elvesztem.

Nagyon jól jönne egy kis segítség. Előre is köszönöm.



2016. jún. 16. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek volt nagy babája, neki a Peg Perego book nagyon bevált, elfért benne a babája.

Csak kíváncsiságból, hány kilóval született, hogy ekkora 2 hónaposan? A 2 hónaposom 5 kiló és ő is jóóó nagy korához képest.

2016. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsot, megnezem.

kisfiam 4250g volt, 3900g mikor haza hoztuk. Heti fel kilot hizik, pedig csak anyatejes.

2016. jún. 16. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:

mivel a hordozók kb 1 éves korig jók, te babád meg 1 évesnek felel meg mind hosszra mind súlyra, én hagynám is a hordozót. vegyetek gyerekülést, 0-18kg kategóráijút, az jó lesz még egy ideig.

babakocsiból egy sima egyszerű nagykerekű, mózeskosarasat venném, ezek a multisokat hagynám, hiszen 15 kilóig terhelhető, ami azt jelenti 2 éves koráig kb, de mivel a te babád ekkora, lehet 1 évesen már 15 kiló fölött lesz :O

2016. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nagy autós hordozót nem fogsz kapni, hanem vegyél 0-18 kg-os gyerekülést, ezek több fokozatban dönthetők. Babakocsiból szerintem bármelyik jó, ami 180 fokban dönthető.
2016. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0-18as ülés, maxi cosi mura babakocsi. Széles, hosszú, nagy kerekű terepes. A sportrész megfordîtható. Használtan is lehet jókat kapni. És 18 kg-ig terhelhető.
2016. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Döntöttünk: maxi-cosi mura plus 4 babakocsi és maxi-cosi milofix autós gyerekülés lesz.

Köszönöm a segítséget.

2016. jún. 16. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!