Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a Baby...

Mi a véleményetek a Baby Design Clever sportbabakocsiról? Használ valaki ilyet?

Figyelt kérdés

2016. jún. 21. 08:28
 1/2 anonim válasza:
Bocsi, hogy nem tudok érdemben válaszolni, de rákerestem én is a véleményekre és ezt a kérdést adta ki. Én is ilyet néztem ki. Megvetted azóta? Elégedett vagy vele?
2016. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tudom, hogy regi kerdes, de en amikor kerestem ezutan a babakocsi utan nem talaltam semmit, hatha valakinek hasznos lesz. Mar van egy Cam babakocsink, ami 3funkcios, nem rossz nem rossz a sport resze se, de nem volt az igazi. Ez viszont egy alom! Nagyon konnyu iranyitani, fantasztikusak a kerekei, halk, nem nyikorog nem nyuklik. Konnyu osszeszerelni, osszecsukni. Egy kezzel is konnyen iranyithato. Eleg nagy es tagas az ulofelulete. Nekem most 9,5hos a fiam 76cm es 9,6kg es rengeteg hely van meg. Ha kell akkor meg 3-4evesen is siman el fog ferni benne szerintem. Nagyon jo a pohartartoja(mind a ketto egy csoda talalmany!), a bevasarlokosara tagas szerintem, bar en nagy bevasarlast autoval intezem, mert falun lakunk es ahhoz varosba kell mar mennunk. Itthon csak a kisboltba szoktam jarni, ahol nem vasarolok annyi mindent. Magasabb embernek is jo, a ferjem sem rugdossa a kereket/keresztrudat. Telire bundazsak elkel hozza, mert a labzsak nem eleg(egyedul emiatt jobb volt a Cam kocsink, mert annak a labzsakja jobban rasimul es jobban vedi a gyereket), de ez legyen a legnagyobb hibaja.
2018. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!