ABC Design Moving Light sportbabakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
fapados, nincs rugózása,
2014. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:-(


pedig már kezdtem úgy érezni, h végre kikötök egy típusnál...

2014. aug. 29. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:

A sportkocsik legnagyobb többségének nincsen rugózása. Ennek viszont szuper nagy kerekei vannak (szuperül bír bármilyen terepet), ami a többségről nem mondható el.

Viszont nem éppen könnyű.

2014. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ilyet vettem és 2 nap múlva visszavittem a Brendonba, becseréltem egy másikra, mert ez egy k.ki volt :-(
2014. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát, 3 fő szempontom van (ennél több nem is lehet, nézve a keretet, amin belül gazdálkodhatok):

1. könnyen navigálható legyen nekem

2. kényelmes legyen a babának

3. bírja a rosszabb terepviszonyokat is, ne csak az aszfaltot (murvás út, kisebb gödrök, fűcsomók, stb)


a súly olyan értelemben nem számít, h emelgetnem nem kell, illetve kocsival se utaznánk vele, tehát az is mindegy, h mennyire kicsire csukható össze. de az nagyon fontos lenne, h minden a helyén legyen, mert a mostani szuperkényelmetlen nekem is, meg a fiamnak is és bár új volt, kb 8 hónap után konkrétan darabjaira hullik szét

2014. aug. 29. 17:14
 6/7 A kérdező kommentje:

1., 4.

és milyet vettél végül?

2014. aug. 29. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Abc Design Primo

Minden téren tökéletes. Elmegy minden terepen, könnyű tolni, egyszerűen imádnivaló a kocsi

2014. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!