Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb kocsi ezek közül? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

erről itt van leírás:

[link]


[link]


Olyan kocsi kéne ami bírja a strapát rossz utakon, sajnos a környékünkön a járdák borzasztóak.. Első emeleten lakunk tehát lépcsőn is cipelni kell, valamint ferdehátú autónk van így csomagtartó is elég kicsi.

Ezek tipikus problémák, ezért nem akarok gagyi kocsit.

Vettem először egy mama kiddies prestige london designt, szeretem is jó kocsi, de marha nehéz és nem fér be csomagtartóba a váz.

Akkor váltottam touragoo-ra olcsó, könnyű kis kocsi, de tolni elég nehéz,minden göröngynél felébred a pici, és tönkrement a mózesrésze, kókuszrostok kiállnak és véresre bökték az arcát :S Ultragáz ez szerintem, és még a váz is akad folyton.

Na itt jutottam el a kocsicseréig.

Külsőre a perego tetszik a legjobban, aztán a P&M aztán a CAM, praktikusságba viszont nagyon tetszik hogy a cam illetve a perego mózese beköthető autóba. Viszont élőbe perego kerekei marha kicsinek tűntek ez nem tudom baj -e ? Illetve nem is tűnt olyan álom kocsinak ennyiért ,csak nagyon szép tényleg élőben.

Többi kettőt még nem láttam élőben, de nem tudom ár/érték arányba melyik érné meg jobban..

Kicsit sokallom a peregoért a 260 ezret, főleg hogy CAM ugyanazt tudja, de külsőre ég és föld szerintem.

P&M-ről meg semmi adatom nincs, még neten se, plusz ennek nem beköthető a mózese, de nagyon szép kocsi és szupernek néznek ki a kerekei.

Mózesbekötés csak azért preferálom mert fiam csak hason tud aludni jókat így ki/be tudnám venni autóból.

Tapasztalat vagy vélemények?

Esetleg ha ajánlotok kocsit azt se bánom!


2016. júl. 7. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, h nem lehet itthon bekötni mózest autóba.

Nekem mindhárom kocsi nehéznek tűnik. Lent tudod vmi zárható helyen hagyni?

Mindenképp olyat vegyél, aminek felfújhatóak a kerekei, az nem ráz annyira.

Ha több gyerekre tervezel, akkor nem gáz az áruk sem, teljesen jók.

Mamas-Papas kocsijait nézted már? Azok közül is van több, ami megfelel neked.

2016. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bevallom, nem néztem a leírásukat, de nekem első ránézésre a PM jött be. Ha csak ezekből lehet választani.
2016. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ezek közül kéne választani az első.

A másodikat láttam a Babiez boltban iszonyat nagy és nehéz. :) Bár a töri se a legkönnyebb amit belinkeltel :)

2016. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hú, most nagyon elbizonytalanodtam.. :S Én meg azt hittem ezek könnyű kocsik..

Nem tudom lent hagyni mert már biciklinket is ellopták tárolóból, még lakatot se vettem újat rá felesleges, úgy is leverik.

Esetleg nem tudtok olyan kocsit ajánlani 100-200 körül ami könnyű, de jól bírja a nehéz utakat és jól néz ki ? És kicsire össze lehessen csukni :)

Köszönöm, sokat segítettek !

2016. júl. 8. 10:10
 5/5 A kérdező kommentje:

OMG, ritka szép élőben ez a P&M babakocsi :O

Meg is vettem persze, holnap hozzuk el már nagyon várom kipróbálni :D

Olyan rugózása van mint az álom, nagyon jól felszerelt és minőségi anyagból van. Kíváncsi vagyok terepen is rá nagyon!

Nem a legkisebb kocsi alapból, de nagyon kicsire össze lehet csukni így nem gond!

Köszönöm a segítségeteket! :)

2016. júl. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!