Milyen ez a babakocsi?

Figyelt kérdés
[link]

2016. júl. 12. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Drága. Barnásszürke.


A lényeg az, hogy arra, amire te fogod használni, jó legyen.

2016. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Peg Perego kocsink van.Igaz,nem ez a fajta.Imádom,ma sem választanék masikat.
2016. júl. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jókat hallottam olvastam, olvastam róla. Viszont hasonlóak vannak ennél sokkal olcsóbban. Pl két ismerősömnek Thomas Hiker van, fele ennyi az ára.
2016. júl. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Felesleges ennyiért megvenni, habár tény, hogy nagyon jól néz ki. A fiamnál egy 40.000 forintost Pierre C. babakocsit használtunk újszülött kórtól, valószínűleg addig, amíg szükség lesz rá. Most 1 éves.

Az autóba meg vettünk babaülést 0 éves kórtól 35.000 ft. Még így is 100e alatt voltunk.

2016. júl. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó fajta, könnyen tolható, irányítható, nem hullik szét. Én ilyet vennék, ha újra pici lenne ( most a nagytól örökölt kocsit használhuk, akkor még ilyen nem volt).
2016. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dombi Ákos válasza:
Nézd meg ebayen én msot rendeltem onnan egy babakocsit ami a brendonban 350 lenne én 130at fizettem postaköltséggel együtt...a brendonban is azt mondták h ezzel nem tudnak sajnos versenyezni....ja és vadonat új nem használt
2016. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi hasonlót vettünk, fiat500at, de kb ugyanaz, csak a stílus más. (alig használtan, 150e-ért, szerintem nagyon jó ár volt érte) semmi másra nem fogunk ennyit költeni, de szerintem a babakocsin nem szabad spórolni. én panelban lakom, gerincproblémával, és 11 lépcsőn fel kell cipelnem a liftig. nem bírnék el egy 15-16 kgos monstrumot(+gyerek), ezt pedig minden gond nélkül megemelem, még 3 db két literes ásványvízzel is :D mi néztünk a brendonban hauck 3 funkciós 70ezres és 100ezres kocsit is, hasonló súlyban mint a book. kb irányíthatatlan volt, és nekem a hordozója nagyon gagyinak nézett ki. ha belegondolsz, hogy ennek a hordozója kb 55ezer, és a férjem azt mondta, ha az olcsóbb kocsit vesszük, akkor is vesz hozzá egy PP hordozót, mert a hauchban nem szeretné a gyereket kocsiban utaztatni, akkor az a babakocsi is 100ezer fölött van bőven. és ezt álomkönnyű irányítani is, és nagyon jó véleményeket olvastam és hallottam róla. Mi 2 gyereket szeretnénk, ez a kocsi biztosan kiszolgálja, míg egy olcsóbb nem biztos. így leosztva nem drága kocsi. le lehet pontozni, nem vagyunk gazdagok, és inkább nem veszek meg előre feleslegesen mellszívót meg minden mást, amit lehet sosem fogunk használni (persze ha kell, meg fogom venni), hanem erre költöttem el a babakelengyére szánt pénz kb felét.

Szerintem városban, társasházban nem érdemes azzal spórolni hogy majd ennek a feléért veszek egy 15 kgos kocsit...

2016. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Csak egy jótanács: azt előre nézd meg, hogy liftbe (lehet hogy túl szélesek pl a kerekek és nem tudsz beszállni vele), kocsiba beférnek-e.

Ezeknek a sportkocsijuk elég nagy, mi azt sosem használtuk, mert egyszerűen lehetetlen volt egy kisebb autóba beszuszakolni, úgyhogy a sportkocsi helyett venni kellett egy lapra zárhatót, amivel lényegesen könnyebb volt az élet.

2016. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!