Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 0-18-as,9-25, vagy 9-36-os...

0-18-as,9-25, vagy 9-36-os gyerekülést?

Figyelt kérdés
Egy jobb minőségű, isofixes ülést szeretnék, nem szeretném váltogatni, hanem azt akarom, hogy jó legyen mindaddig, amíg elég egy ülésmagasító is. Szerintem fog már ülni, mire kelleni fog, még egy ideig jó lesz a hordozó, nem olyan nagy baba.
2016. júl. 18. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes személyesen megnézni az üléseket. Ha nem nagy baba, lehet a 9-25-öst nézném, a következő méret elég nagy egy picinek.
2016. júl. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a hordozó után 9-36-os Cybex Pallasba tettük a 9 kilós gyerekünket (tudott ülni már természetesen), nagyon bevált.
2016. júl. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Az attól függ mikor cserélsz. Minimum 1,5 éves korig hátral kell utazni. Az, hogy ül semmit nem jelent. A fejük jóval nagyobb még arányaiban utána is. Fejlettebb északi országokban 4 éves korig háttal vannak. Én 2 évesen cswréltem
2016. júl. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9-25. Nekünk azt mondta az eladó, hogy a 9-36osoknál túl nagy a súlyhatár min-max, ezeket kevésbé tartja biztonságosnak. Mi 0-18ast vettünk Nania Revo, viszonylag új típus,elvileg most ez a legjobb Nania. 5/4es töréstesztes. Ha több pénzt tudtunk volna rászánni akkor egy 9-25öst vettümk volna. Viszont én nem értem ezt a háttal utazást, a lányunk el se férne már háttal 11 hónapos 78 cm.
2016. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha olyat akarsz ami addig jó amíg ülésmagasító is elég lesz akkor 9-36-ost kell venned, lehet még a 9-25-ös se lesz jó addig.

De vigyétek el a gyereket és próbáljátok bele az ülésekbe, lehet hogy a 9-36-os még nagyon nagy lesz neki, de abból is többfajta van.

2016. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekunk is 9-36 os cybex pallas van,mikor a kicsi elerte azt a kort,hogy bele tudtuk tenni,a nagy kapott 15-36ost(az is cybex),szinten ulest,en a magasitot nem tartom biztonsagosnak...en szeretem a pajzsos megoldást..kb. 9-10 honapos volt,mikor csereltuk,de ekkor mar reg stabilan ult.
2016. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy a 9-25-ös milyen kialakítású, de a 9-36-ost nem ajánlom. ahogy írta az egyik hozzászóló túl nagy a különbség. mi a kb 10-12 kilós fiúnknak vettük ,aki már szépen ült hónapok óta, mégis olyan érzésem volt hogy nem kényelmes neki 1.5-2 órát ülni. főleg mikor el is aludt akkor meg lógott a feje össze-vissza. okés az ülés alját ki lehetett húzni kicsit így valamennyire döntött volt, de sokkal kényelmesebb lett volna neki a hordozó és az ülés között átmenet neki.
2016. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!