Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Gyerekülést szeretnék venni a...

Regáti kérdése:

Gyerekülést szeretnék venni a 8kg-os kislányomnak! Tudnátok segíteni benne hogy milyet vegyünk? Az ár lehet max 70-80 ezer! Első babám és nem tudom milyet vegyünk kg, fajta stb.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:

8 kilós lehet egy ülni nem tudó fél éves és egy 2 éves is... :D

olyat kategóriát vegyél ami megfelel a korának is, a márkánál sokkal fontosabb

2016. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tud még ülni 9 hónapos! Ez kimaradt!bocsi
2016. ápr. 2. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak a 0-18 kg-os ülés jöhet szóba. Nézd meg az ADAC tesztet, próbáljatok üléseket a boltban. Az én fiam például nem szereti a pajzsost, sok babának viszont nincs gondja vele, szóval próbálni kell.
2016. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs autós hordozótok? Az meg 9 hós 8 kg-s babának teljesen jó.

Mi Römert vettünk első ülésnek (9-18 kg-s), furcsáltam a pajzsosat. Hugom Cybex-et vett a lányának 9-36 kg-s verziót, jól alakítható. Most, hogy lányom kezdte kinőni a Römert hosszban, vettünk mi is egy 9-36 kg-s Cybex-et, imádja! Az egyébként kb. 80000 Ft Brendonban.

2016. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja és fontos, hogy 9 kg feletti ülések csak tényleg már ülni tudó babáknak valók!

4-es voltam.

2016. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De van hordozónk csak már nemsokára kinövi mert kilóg lába!
2016. ápr. 3. 08:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy veszel 0-18 kg-ig ülést, amit kb még 1 évig használsz. Nem a súly miatt, hanem a kényelem miatt. Vagy vársz 1-2 hónapot, amíg ülni tud és veszel jobban kihasználható 9-25-ig ülést!

Én fiam is 9 hónapot betöltötte, súlyban még nincs 8 kiló, de hosszra hosszú baba. Lassan kilóg a lába a hordozóból, sőt a talpa már kívül van. Még nem ül. Én megvárom, hogy üljön és kap 9 kg-tól-os ülést.

2016. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia,

az, hogy kilóg a lába egyáltalán nem jelenti azt, hogy kinőtte az ülést!

Ez nagyon fontos és nagyon sokszor félreértett dolog. Akkor növi ki, ha a fejvonala eléri a hordozó fejrészének a szintjét - tehát elkezd kilógni a feje -, vagy ha már nagyon alulról jön a válla alól az öv.


8kgs babáknak, ha nem extrém hosszúak, akkor általában jó szokott lenni egy normál méretű hordozó. (Vannak pici hordozók, azokat tényleg hamar kinövik)


mivel ő még kicsi, így én mindenképp azt javasolnám, hogy ha váltotok is, akkor háttal beköthető ülést vegyetek, ez neki a legbiztonságosabb.


A korbban említett cybex ülés tapasztalat szerint cca. 92es ruhaméret alatt még túl nagym rossz helyen fut a pajzs

2016. ápr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!